Fotoekspedycja Laos-Angkor listopad 2017

 

Zapraszamy na 12 dni intensywnego fotografowania Laosu, słynnych kompleksów świątynnych Angkor Wat w Kambodży, a także sesje w Bangkoku!


W programie m.in.: świątynia Angkor Wat o wschodzie słońca, mniej znane ale nie mniej piękne świątynie w dżungli: Roluos, Ta Prohm i Bajon, żywioł uliczny starego Bangkoku i ultranowoczesna architektura, pływająca wioska i pływający targ, fantastycznie ukształtowane skalne masywy w okolicach Vang Vieng, Luang Prabang – perła Laosu, z kolonialną architekturą i wspaniałymi świątyniami, na wysokim brzegu Mekongu.

 

Fotoekspedycja Laos-Angkor listopad 2017

 

Termin: Od 18 do 29 listopada 2017

 

To pierwszy wyjazd fotograficzny w nowej formule – nie fotowyprawy, a fotoekspedycji. Fotoekspedycja to same plenery – bez warsztatów, dyskusji o zdjęciach i wsparcia fotograficznego. Pierwszą fotoekspedycję prowadzi Sławek Adamczak, a nas (Ewy Prus i Piotra Dębka) tam nie ma, bo w tym czasie prowadzimy fotowyprawę do Omanu.
 

Fotoekspedycja to trzy dni eksplorowania słynnego kompleksu świątyń Angkor Wat, sesja w wiosce na wodzie, spotkanie z procesją mnichów buddyjskich w Luang Prabang, fotografowanie gór Vang Vieng, a także spacery po Vientiane (stolicy Laosu) i Bangkoku.

 

Fotoekspedycja Laos-Angkor listopad 2017

 

Cena udziału w fotoekspedycji: 6100 PLN + 680 USD, a dla uczestników poprzednich fotowypraw oraz prenumeratorów Foto Plus/Digital Foto Video: 5950 PLN + 680 USD

 

Cena obejmuje: transport (przeloty Warszawa-Bangkok-Warszawa, Siem Reap-Luang Prabang, komunikacja publiczna w Bangkoku (metro, tramwaje wodne), prywatne busy w Kambodży i Laosie, łodzie w pływających wioskach, pociąg sypialny w Tajlandii), zakwaterowanie (noclegi w hotelach w pokojach 2-osobowych, dopłata do pokoju 1-osobowego: 250 USD), opiekę polskiego pilota i lokalnych przewodników w wybranych miejscach, ubezpieczenie: KL, NW, BP, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 13 PLN, podatek VAT.

 

Cena nie obejmuje: biletów wstępu: ok. 100 USD, wyżywienia: ok. 240 USD, wiz: kambodżańskiej: ok. 35 USD, laotańskiej: ok 30 USD, wydatków natury osobistej.
 

Zgłoszenie udziału w fotoekspedycji jak zwykle w Horyzontach:

Fotoekspedycja Laos-Angkor listopad 2017

http://www.horyzonty.pl/oferta/fotowyprawy/wycieczka-fotograficzna-kambodza-laos-tajlandia

 

Fotoekspedycja Laos-Angkor - listopad 2017

Wszystkie fotografie autorstwa prowadzącego fotoekspedycję Sławka Adamczaka.

 

 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając z naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.