Discover Europe to czternasta edycja największego konkursu fotograficznego dla studentów w Europie. W imię idei przyświecającej organizacji Erasmus Student Network, tworzy on niepowtarzalną platformę dla wymiany fotograficznych wrażeń, wizji i aspiracji, niezależnie od narodowości.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych zdjęć w trzech kategoriach, czym co roku zajmuje się jury złożone z profesjonalnych fotografów. To z czego możemy być dumni to fakt, że Discover Europe został wymyślony w murach SGH. Przez 14 lat rozwinął się tak bardzo, że obecnie jest projektem ogólnopolskim. Jednak niezmiennie Komitet Organizacyjny składa się z członków ESN SGH.

Najważniejsze daty:

-nadsyłanie zdjęć 1- 31 marca,

-obrady jury druga połowa kwietnia.

Końcowym punktem konkursu Discover Europe 13 maja w Warszawie odbędzie się Gala Finałowa. Wernisaż zwycięskich prac połączony będzie podczas tego wydarzenia z bankietem, którego głównym punktem będzie wręczenie nagród zwycięzcom. Discover Europe: Paneuropean Photo Contest for Students Zdarza Ci się spoglądać na rzeczywistość przez obiektyw aparatu? Pozwól nam odkryć Europę widzianą Twoimi oczami!

Więcej informacji można znaleźć na stronie konkursu: http://discovereurope.esn.pl/

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając z naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.