Canon PowerShot SX740 HS

0

Canon zaprezentował najnowszy model z rodziny kompaktowych aparatów typu superzoom – PowerShot SX740 HS. 40-krotny zoom optyczny (24-960 mm) i niewielkie rozmiary sprawiają, że to jeden z najbardziej kompaktowych modeli stworzony z myślą o osobach podróżujących, który pozwala uchwycić najdrobniejsze szczegóły w wyjątkowej jakości obrazu nawet z największej odległości.
Nie musisz zabierać ze sobą kilku obiektywów – ten niewielki aparat pozwala rejestrować filmy w jakości 4K Ultra High Definition, a dzięki rozbudowanym opcjom łączności Wi-Fi i always-on Bluetooth® wszystkie wspomnienia z podróży natychmiast udostępnisz na smartfonie i innych urządzeniach mobilnych. Nie potrzebujesz znajomości zaawansowanych funkcji – intuicyjne ustawienia auto sprawiają, że aparat jest prosty w obsłudze i natychmiast gotowy do rejestrowania wakacyjnych przygód.
PowerShot SX740 HS wyposażono w technologię ZoomPlus, która pozwala na nawet 80-krotne powiększenie obrazu. Szybkość i płynność pracy aparatu zapewnia matryca CMOS i procesor obrazu DIGIC 8 – najnowsza technologia Canon, która pozwala otrzymać zawsze ostre zdjęcia w żywych kolorach niezależnie od warunków.
Filmowanie w jakości 4K wsparte 5-osiową stabilizacją obrazu oznacza, że filmowe wspomnienia z wakacji będą zawsze stabilne i ostre. Aparat posiada również funkcję filmów poklatkowych 4K UHD, która doskonale sprawdzi się np. podczas wschodu czy zachodu słońca. Rozdzielczość 4K UHD dodatkowo pozwala zapisać pojedyncze ujęcia z filmów 4K bez utraty jakości.
Dla zachowania najbardziej ulotnych momentów, PowerShot SX740 HS posiada bardzo szybki autofokus oraz szybkość zdjęć seryjnych na poziomie 10 kl./s. Synchronizacja aparatu ze smartfonem lub tabletem także jest intuicyjna – wystarczy darmowa aplikacja Canon Camera Connect (dostępna na iOS i Android) i wybrane zdjęcia oraz wideo w wysokiej jakości lądują niemal natychmiast w pamięci urządzenia. Pozwala to jeszcze szybciej dzielić się nimi na profilach społecznościowych. Dodatkowo, dzięki platformie chmurowej Canon Irista, możemy automatycznie zsynchronizować aparat z urządzeniami PC lub Mac. PowerShot SX740 HS posiada również funkcję dodawania danych geolokalizacyjnych do zdjęć, dzięki czemu możemy w prosty sposób stworzyć mapę odwiedzanych miejsc. Także podczas samotnych podróży – specjalny tryb Selfie w połączeniu z odchylanym o 180° ekranem LCD doskonale nadają się do takich zastosowań.
Potężny procesor DIGIC 8 Canon w modelu PowerShot SX740 HS aktywnie zarządza wieloma zaawansowanymi ustawieniami aparatu, co pozwala w pełni wykorzystać możliwości 24,1-megapikselowej matrycy CMOS. Możemy rejestrować fantastyczne zdjęcia i filmy wideo w trybie Hybrid Auto, który umożliwia tworzenie wideo-kompilacji z wybranych zdjęć dnia. A dla lepszej kompozycji zdjęć, funkcja Zoom Framing Assist automatycznie dostosowuje zoom i ustawia ostrość na twarzach tak, aby uzyskać najlepszą kompozycję na fotografiach.
Wszystkie kluczowe funkcje nowego aparatu PowerShot SX740 HS – 40-krotny zoom optyczny, superszybki procesor DIGIC 8 i niemal nieograniczone możliwości rejestrowania szczegółów na filmach w jakości 4K UHD – zawarte w kompaktowym body sprawiają, że najnowszy model to znakomite rozwiązanie typu „all-in-one” stworzone dla aktywnych, mobilnych użytkowników szukających niewielkiego aparatu o rozbudowanych możliwościach obrazowania.
Canon PowerShot SX740 HS będzie dostępny w sprzedaży od sierpnia 2018 r.
Szczegółowe informacje na temat produktu można znaleźć na: http://www.canon.pl/cameras/powershot-sx740-hs

Cechy kluczowe:
• 40-krotny zoom optyczny
• Nagrywanie 4K UHD
• Liczne funkcje inteligentne
• Rozbudowane funkcje bezprzewodowe dla łatwego udostępniania w serwisach społecznościowych
Zawartość pudełka:
• Aparat PowerShot SX740 HS (czarny lub srebrny)
• Pasek na rękę WS-800
• Akumulator NB-13L
• Ładowarka CB-2LHE
• Przewód zasilający AC
• Instrukcja obsługi
______________________________
Przypisy:
1. Wyposażone w technologię Bluetooth® Low Energy. Słowny znak towarowy i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc. Firma Canon Inc. używa ich na warunkach licencji. Wszystkie pozostałe znaki towarowe lub nazwy handlowe należą do ich właścicieli.
2. Wi-Fi: Wsparcie nie dla wszystkich funkcji i urządzeń. Zobacz pełną specyfikację.
3. Wszystkie modele zgodne z aplikacją Canon Camera Connect (iOS i Android) wymienione w pełnej specyfikacji.
4. Wszystkie urządzenia PC i Mac zgodne z Canon Image Transfer Utility 2 wymienione w pełnej specyfikacji.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Brak komentarzy do "Canon PowerShot SX740 HS"

Skomentuj