Aby dodać nowe zdjęcie do albumu klikamy na swój nick w prawym górnym rogu ekranu i z krótkiego menu wybieramy pozycję „zdjęcia”.

Mamy trzy możliwości postępowania: klikamy czerwony prostokącik „dodaj nowe zdjęcie”, szarą belkę poniżej lub prostokącik na dole. Po wybraniu jednej z tych opcji przechodzimy do strony wyboru i opisu zdjęcia.

Wybieramy zdjęcie z swojego dysku naciskając przycisk „przeglądaj”. Po wybraniu zdjęcia nazwa pliku pojawi nam się obok klawisza „przeglądaj”. Poniżej mamy możliwość wyboru „albumu” gdzie powinno zdjęcie wylądować. Wystarczy kliknąć na pole ze strzałką i pokażą się nam nasze albumy.

Wypełniamy pole „tytuł” - powinno zawierać co najmniej litery i/lub cyfry. Oprócz tego możemy dodać:

  • „opis” - napisać coś więcej o zdjęciu. np. o tym jak powstało lub co nas zainspirowało.
  • „kategorię” zdjęcia - po jej naciśnięciu rozwija nam się długa lista propozycji do której to zdjęcie można przyporządkować.

Mamy też do wyboru opcje:

  • „prywatne” - jeżeli ja zaznaczymy tylko autor będzie widział zdjęcie,
  • „dla dorosłych” - zaznaczamy gdy zdjęcie nie jest przeznaczone dla oczu nieletnich,
  • „zablokuj możliwość komentowania” - czyli nie będzie można zdjęcia komentować ani oceniać.

W polu " Tagi" mamy możliwość dodania do 10 słów kluczowych. Od ich wyboru będzie zależeć trafność wyszukiwania zdjęć w serwisie.

Na koniec naciskamy pole "Dodaj nowe zdjęcie" i gotowe.

 

Dodawanie zdjęć do albumów - fotoplus from Kasia on Vimeo.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając z naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.