Zdjęcia użytkowników starego DFV zostały zaimportowane i umieszczone w jednym katalogu zatytułowanym „album fotografa ...(nick)”. Jeżeli ilość zdjęć przeniesionych ze starego serwisu przewyższa 100 sztuk nie można już nic dodać do tego katalogu. Użytkownicy ci mogą utworzyć jeszcze 4 nowe katalogi, do których można dodać 3 zdjęcia na dzień. W każdym katalogu może być w sumie do 100 zdjęć. Maksymalny ciężar pliku to 4 MB

Nowi użytkownicy mogą utworzyć 5 katalogów po 100 zdjęć w każdym i tak samo mają ograniczenie ilości wrzuconych na serwer zdjęć do trzech na dzień.

Można zwiększyć ilość zdjęć i katalogów polecając nasz serwis. Jeżeli w trakcie rejestracji nowy użytkownik poda nick osoby polecającej oboje dostaną dodatkowy przydział 20 zdjęć i 1 albumu.

Serwis nie przyjmie zdjęcia o boku krótszym niż 300px. Jego wielkość musi być większa niż 300.000px to oznacza zdjęcie o wymiarach minimalnych np. 450x680px

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając z naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.