Strona główna Fora Foto Inne 4 edycja wielkiego konkursu foto (national geographic) Re: 4 edycja wielkiego konkursu foto (national geographic)

Re: 4 edycja wielkiego konkursu foto (national geographic)

Strona główna Fora Foto Inne 4 edycja wielkiego konkursu foto (national geographic) Re: 4 edycja wielkiego konkursu foto (national geographic)

#66393
Donnia.1980
Member

Nie ma co się denerwować i popadać w skrajności. Ja nie zalecam tego, co Ty proponujesz. I pomijając już fakt tego, co się dzieje na wieeelu forach i jest ich plagą, a co miałam na myśli i czego przykład dałeś, to jeśli interesujesz się rzetelnie konkursem to dla własnego dobra powinieneś dążyć do źródła informacji, udzielanych Ci odpowiedzi. Za pierwszym razem nie tylko podałam Ci odpowiedź, ale i wskazówkę, gdzie masz takie info z najpewniejszej ręki, nie próby interpretacji, a wiążące info. Ty natomiast nie tylko nie podziękowałeś, ale zamiast się tam udać zadałeś drugie pytanie, tak jakbys w ogóle nie wiedział gdzie szukać odpowiedzi bądź byłaby ona niedostępna bądź trudna do znalezienia, itd. Masz tupet idzielać mi reprymendy, że odsyłam Cię do źródła i radzę pytać na forum dopiero wtedy, gdy Twoje poszukiwania nie dały rezultatu bądź były niemożliwe do przeprowadzenia. Nikt Ci nie karze czytać encyklopedii, ale w swoim własnym interesie powinieneś już przy pierwszej wskazówce udać się do źródła, przejrzeć FAQ pod kątem Twoich wątpliwości, a potem ewentualnie pytać, a nie wkurzać się na mnie, jak śmiałam Ci nie podać od ręki odpowiedzi na kolejne. Smutne.