Strona główna Fora Foto Inne funkcjonalność galerii Re: funkcjonalność galerii

Re: funkcjonalność galerii

Strona główna Fora Foto Inne funkcjonalność galerii Re: funkcjonalność galerii

#58554
falling_star
Member

Myślę, że przydatny byłby wgląd do wystawionych przez siebie komentarzy i ocen, bo pozwoliłoby to na obserwowanie co dalej dzieje się ze zdjęciem, które komentowaliśmy(no albo raczej „pod zdjęciem”, bez poszukiwań zdjęć po całej galerii)
Opcja „odpowiedz” w komentarzach – komentarz będący odpowiedzią wyświetlany byłby jako normalny komentarz i dodatkowo wysyłany byłby jako wiadomość /powiadomienie do tego, na komentarz którego jest odpowiedzią; sprzyjałoby to dyskusjom w galerii i penwie by ją ożywiło.
Przydałaby się też możliwość zobaczenia ocen i komentarzy wystawianych przez każdego z uczestników, dzięki temu można np zobaczyć uwagi/porady wystawiane pod zdjęciami przez użytkownika, którego prace nam się podobały i którego warsztat uważamy za dobry. Dzięki temu podpatrując uwagi możemy uczyć się na błędach innych i wiedzieć na co zwracać uwagę, a czego unikac gdy będziemy robili podobne zdjęcie(a gdy akurat zależy nam na zdaniu danej osoby co do zdjęcia w określonej kategorii).
Dobrze bvłoby tez, gdyby możliwe byłoby dodawanie zdjęć do „ulubionych” (chyba że ja to gdzieś przeoczyłam) :-)
Może też premiowanie komentarzy/recenzji które okazały się dla wystawiajacego zdjęcie szczególnie przydatne? Zachęciłoby to do komentowania, a także do przemyślanych komentarzy o pewnej wartości merytorycznej?

pozdrawiam :)