Strona główna Fora Foto Inne funkcjonalność galerii Re: funkcjonalność galerii

Re: funkcjonalność galerii

Strona główna Fora Foto Inne funkcjonalność galerii Re: funkcjonalność galerii

#58582
Lisa_55
Member

1)Nie mam problemu z wchodzeniem na forum, tylko czasami gdy internet wolniej chodzi.

2)Wydaje mi się, że zbyt dużo osób narzeka na brak komentarzy – a przecież nie ma tu etatowego komentatora, lecz tylko opnie innych. Pod moimi pracami tez nie ma jakiegos wielkiego zagęszczenia komentarzy ale jak dla mnie to tylko wskazówka, że prace trafiają w gusta małej (być może elitarnej) ale jednak małej liczby użytkowników, a co za tym idzie, muszę pracować nad poprawą jakości tych prac lub po prostu potrzebuję więcej czasu, żeby dotrzeć do większego grona. Wiem, że serce boli gdy nasze „dziełka” leżą zakurzone w kącie ale nieraz sama z krwawiacym sercem usuwałam z galerii coś co moim zdaniem było naprawde dobre a co nie wzbudziło żadnego odzewu. Pamietajmy o tym, że przecież bywają prace, które mają mnóstwo ocen, komentarzy, nie wspominając o wejściach na ich stronę w więc żyją i to bardzo intensywnie.

3)Co do ilości zdjęć – wcale nie widzę w tym nic złego, przecież jest ograniczenie do 15 Mb. To również dyscyplinuje. Dośc męczące jest gdy użytkownicy wysyłają równocześnie mnóstwo zdjęć o tej samej tematyce, lub z tym samym obiektem – to może być męczące dla oglądających.
4)Jak wszyscy wiedzą, artyści to ludzie wrażliwi, jeżeli początkującym wystawi się negatywne oceny i to z komenatrzem: beznadziejne, do niczego – może wielu zniechęcić a przecież pragniemy zachęcać do rozwijania talentu a nie odwrotnie. Jeżeli praca mi sie podoba lubię stawiać pozytwyne oceny, nawet jeżeli nie jest doskonała ale zwsze gdy wyczuwam w tym chociaż odrobinę talentu :)
5)Myślę, że ludzie komentują tak jak potrafią, czasami okazują w tym pewne swoje słabości – słynna już złośliwość osób, których prace (jakoś tak dziwnie się składa) są zazwyczaj (delikatnie mówiąc) dość nie przekonywujące.
Chyba nie ma na nich sposobu, może trzeba ich po prostu ignorować a wykruszą się sami.
6)Wydaje mi się, że Galeria dfv jest stosumkowo młodą galeria w porównaniu do innych więc musi mieć czas na rozkręcenie się. Jak narazie jest to moja ulubiona galeria.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)