Strona główna Fora Foto Inne Moderacja???? Re: Moderacja????

Re: Moderacja????

Strona główna Fora Foto Inne Moderacja???? Re: Moderacja????

#62442
falling_star
Member
Edmunt wrote:
Dyskusja w pełni.
Jest jeszcze jeden aspekt a mianowicie ekonomiczny. W tej chwili przybywa ludzi w galerii jeśli zaczną się moderacje część z nich wyleci. Rozejdzie się że wywalają foty i grono się zacznie zmiejszać, naturalna kolej.
Im więcej ludzi zagląda tutaj tym większa reklama i sprzedaż dla DFV.
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o …….
Pozdrowionka

chyba trochę daleko posunięte wnioski, zwróć proszę uwagę na to, że galeria jest tylko jedną z części tego portalu a nie jego istotą. Jako że sam miesięcznik dotyczy szeroko rozumianej fotografii – i kierowany jest do wszystkich – tak amatorów jak i zaawansowanych użytkowników – tak analogicznie galeria też jest przeznaczona dla wszystkich. W miesięczniku poza tym znajdują się porady dotyczące fotografowania-od tych dotyczących rzeczy podstawowych do tych co bardziej zaawansowanych – więc chyba naturalne jest, że czytelnicy pisma, korzystając z portalu też prezentują zróżnicowany poziom i tu niejednokrotnie mają okazję pochwalić się efektami tego, czego się nauczyli dzięki załączanym warsztatom itp. Fakt, że przez to w galerii można znaleźć wszystko – od prawdziwych fotograficznych perełek, po pierwsze próby zupełnie początkujących, ale nie trzeba popadać w skrajności i zabraniać początkującym umieszczać swoje prace by to jakoś ogarnąć organizacyjnie.
A korzyśc jest i dla tych, którzy rzeczywiście potrafią zaczarować fotografią – bo dzięki “redakcja poleca” i “najwyżej oceniane” na piedestale moga być długo. A najlepsi maja swoje strony w papierowej wersji.
A ci, którzy stawiają pierwsze kroki w fotografii mogą mieć szczęście do natrafienia na kogoś, kto życzliwą podpowiedzią może pomóc im zapanować nad aparatem i kto wie…moze za jakiś czas zachwycić innych.