Strona główna Fora Foto Uwagi do serwisu www.dfv.pl Pomysły na Galerię Re: Pomysły na Galerię

Re: Pomysły na Galerię

Strona główna Fora Foto Uwagi do serwisu www.dfv.pl Pomysły na Galerię Re: Pomysły na Galerię

#58415
Mirek
Member
Piotr wrote:
W serwisie zostało poprawionych sporo rzeczy, w tym zgłoszonych także na tym forum, jak porządkowanie galerii wg. daty wrzutu, szybkie przechodzenie do galerii użytkownika zarówno z galerii, jak i forum i jeszcze trochę innych. Zostało poprawionych trochę błędów niezgłaszanych, ale mimo to istniejących, została zwiększona jego funkcjonalność, cały czas przybywa materiałów (filmy i artykuły).
Niestety, nie da się wszystkiego zrobić na raz i natychmiast. Zmiany jeszcze będą trwały, bo ograniczone siły i środki muszą być dzielone między usuwanie błędów, dodawanie nowej funkcjonalności i spełnianie życzeń użytkowników. Fotoarte, jeśli znasz serwis, gdzie Ci od ręki spełniają wszystkie życzenia, to ja na Twoim miejscu bym się tam przeniósł. Tutaj, niestety, nie mamy środków na spełnianie życzeń użytkowników w czasie rzeczywistym.

Pierwszy swój wpis w tym wątku zamieściłem dnia 05-10-2007, czyli dokładnie 22 dni temu, a więc już ponad 3 tygodnie temu. Sporo z tych rzeczy, które w tym czasie zasygnalizowałem do dziś nie zostało zmienionych. Jeżeli ponad 3 tygodnie uważasz za czas rzeczywisty, to gratuluję dobrego humoru.
Jest jeszcze inna strona medalu. Mnie, a także tych wszystkich „klientów”, którzy „wstawiają” tutaj swoje zdjęcia nie bardzo interesują Wasze problemy. To jest tylko i wyłącznie Wasza sprawa jak sobie z tym wszystkim radzicie. Jeżeli nie potraficie sobie z nimi poradzić, to „dajcie sobie na luz”.
Podobnych serwisów polskojęzycznych do Waszych jest w internecie sporo, a Wasz według mnie jak na razie jest jednym z najgorszych i najbardziej niedorobionych. Nikomu jednak nie zamierzam robić darmowej reklamy. Wystarczy tylko podejrzeć i wiele z istniejących w tamtych serwisach rozwiązań zastosować tu. Po co bowiem wyważać otwarte drzwi?