Strona główna Fora Foto Inne Pytanie do redakcji DFV-skąd Wy tyle wiecie o fotografii cyfrowej? Re: Pytanie do redakcji DFV-skąd Wy tyle wiecie o fotografii cyfrowej?

Re: Pytanie do redakcji DFV-skąd Wy tyle wiecie o fotografii cyfrowej?

Strona główna Fora Foto Inne Pytanie do redakcji DFV-skąd Wy tyle wiecie o fotografii cyfrowej? Re: Pytanie do redakcji DFV-skąd Wy tyle wiecie o fotografii cyfrowej?

#62703
pjotrek
Member

Wcale nie uważam się za kogoś kto wie zbyt dużo o fotografii cyfrowej – wręcz przeciwnie – wiem tyle ile musze aby zrobić poprawnie technicznie zdjęcie a jednak czasami brakuje mi w DFV bardziej konkretnej informacji podanej na przysłowiowym talerzu zamiast rozdrabniać drobne na…drobne :) Przykłady?….hmmm wstrzymam się do ukazania nowego numeru – w końcu to już niebawem – może będzie lepiej.Zresztą co ja mam do gadania – będę filtrował i tyle… :)

Apropo książkowej wiedzy – specjalnie napisałem w cudzysłowiu ponieważ chodziło mi przedewszystkim o wiedzę zdobytą na własną rękę.Nie tylko z książek ale też tą praktyczną.Niewyuczoną na specjalnych uczelniach.W dzisiejszych czasach – i chyba nie tylko – na takich studiach bez zbędnego wysiłku można wejść na pewien poziom, którego prawie nie sposób opanować będąc samoukiem – w końcu oprócz wiedzy czysto książkowej są wystawy,plenery,spotkania ze znanymi fotografami itd.itp.
Dodatkowo przelanie zdobytej już wiedzy do artykułu w sposób prosty i przystępny – bez nadmiernego lania wody i popisywania się wiedzą nie jest łatwe.Oczywiście to jest tylko mój punkt widzenia i nie każdy musi się z tym zgadzać :)

p.s już nie będę “panował” – obiecuje.Wynikało to tylko i wyłącznie z mojej nazbyt uprzejmej natury. :) Choć ta broda troszkę Piotra postarza ;p ;-)