Strona główna Fora Foto Uwagi do serwisu www.dfv.pl Redakcja poleca Re: Redakcja poleca

Re: Redakcja poleca

Strona główna Fora Foto Uwagi do serwisu www.dfv.pl Redakcja poleca Re: Redakcja poleca

#66762
Ewa Prus
Member

Zdjęcia polecane przez użytkowników to są właśnie te o najwyższej liczbie ocen. Bo niby jak inaczej użytkownicy mieliby polecać? Głosują swoimi punktami. Oprócz tych sześciu na pierwszej stronie, istnieje galeria najwyżej ocenianych.
“Redakcja poleca” nie jest, nie miało być i nie powinno być dublowaniem galerii zdjęć najbardziej popularnych. Dlatego są tam zdjęcia wysoko oceniane, ale bywają polecane też takie zupełnie bez ocen. To są zdjęcia, na które zdaniem redakcji, albo tej części redakcji która akurat postanowiła coś polecić, warto zwrócić uwagę. Zamiast się krzywić “bee, a to mi się nie podoba” warto się raczej zastanowić, co w danym obrazku jest ciekawego? Nawet, jeśli się nie podoba.
Przy okazji, jeśli ktoś zamieści dobre, ciekawe zdjęcie z imienin cioci, to osobiście je polecę (jeśli oczywiście nie przeoczę, co może się zdarzyć, ludzie są tylko ludźmi). “Sytuacja: imieniny cioci” nie przekreśla możliwości wykonania dobrej fotografii. Jeśli jest takich mało, tym bardziej warto na nie zwracać uwagę.