Strona główna Fora Inne Ciekawostki, plotki, fakty, dowcipy 10 warsztatów na 10-lecie Lumixa – RedNacz – M. Bójko

10 warsztatów na 10-lecie Lumixa – RedNacz – M. Bójko

Ciekawostki, plotki, fakty, dowcipy

Member

Nie wiem czy “rednacz” się chwalił, ale brał udział w nagraniu “programu” Lumixa odnośnie fotografii krajobrazu.

TUTAJ można zobaczyć pana Marcina “na żywo” ;)

Member

wszystko prawie fajnie, ale bardzo mnie drażnią mnie takie błędy w wypowiedziach (przecież mogli powtórzyć niektóre wypowiedzi)
np. mówili przy krajobrazach o ISO i o przysłonie, a zachwile pada stwierdzenie: “wspomnieliśmy o ISO i o ogniskowej…”
albo p. Marcin mówi: “jak największy otwór przysłony, czyli największe liczby”
przepraszam, ale jak obejrzy to jakiś mniej doświadczony użytkownik to będzie miał niezłą kołomyję
pozatym mówiąc o krajobrazach i nie wspomnieć o horyzoncie albo o tym jak ustawiać ostrość…. bez komentarza

Member
SHARK wrote:
Jest tego więcej.

Tak, wiem że jest tego więcej ;) nie widziałem tego na forum, więc wrzuciłem linka. Zainteresowani zapewne sami by zobaczyli, że jest więcej filmików z tych warsztatów :)

jutro warsztaty w Warszawie z fotografii sportowej :) Czy “naczelnik” także będzie? A może ktoś inny z szacownej redakcji będzie?

Member
SHARK wrote:
Wojcio wrote:
wszystko prawie fajnie, ale bardzo mnie drażnią mnie takie błędy w wypowiedziach (przecież mogli powtórzyć niektóre wypowiedzi)
np. mówili przy krajobrazach o ISO i o przysłonie, a zachwile pada stwierdzenie: “wspomnieliśmy o ISO i o ogniskowej…”
albo p. Marcin mówi: “jak największy otwór przysłony, czyli największe liczby”
przepraszam, ale jak obejrzy to jakiś mniej doświadczony użytkownik to będzie miał niezłą kołomyję
pozatym mówiąc o krajobrazach i nie wspomnieć o horyzoncie albo o tym jak ustawiać ostrość…. bez komentarza

Obejrzałam wszystkie trzy. No było parę wpadek. Myślę, że Marcina po prostu “zjadła” trema.

Masz rację. Nie mam wprawy, a kręcone było bez dubli i cięć…

Member
Marek wrote:
Przydadzą się też zielone strony z ostatniego DFV :P

Mówisz, żeby AF się podszkolił? ;)

Member
Marek wrote:
No gdzie tam :P Zawsze jest szybki, cichy i trafia w punkt :D

;)

Member

Dajcie spokój Marcinowi. Zmęczony na pierwszy rzut oka ;)

Viewing 6 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.