Strona główna Fora Inne Ciekawostki, plotki, fakty, dowcipy [1000 zł] Sprzęt muzyczny do komputera.

[1000 zł] Sprzęt muzyczny do komputera.

Ciekawostki, plotki, fakty, dowcipy

Member

Witam.

Chciałbym się poradzić w doborze sprzętu muzycznego pod komputer.

Obecnie mam głośniki Creative T5900 oraz kartę muzyczną SB Live 5.1 (prehistoria na obecne czasy). Czas to zmienić na coś nowszego.

Chciałbym złożyć sobie teraz jakiś fajny sprzęcik, z którego będę zadowolony oraz całość zmieści się w 1000 – 1200 zł. Sprzęt będzie tylko i wyłącznie służył w słuchaniu muzyki, żadne filmy czy gry. Zależy mi na takim porządnym, miękkim [….] basem i zarazem czystym vocalu muzycznym. Tylko nie interesują mnie jakieś wielkie gabarytowo kolumny, tylko jakiś porzadny subufer i coś pod czystość dźwięku. Muzyka głównie to club albo house. Pokój to 15m2 z dwoma łóżkami i meblami. Zastanawiałem się nad Logitech’ami Z-5500, ale z opini innych winika, że ten sprzęt całą swoją moc pokazuje dopiero na filmach czy grach i bass jest jakiś twardy.

Może ktoś coś doradzi od siebie?

Żółta karta od admina za niewłaściwy język.

Member

Najlepiej idź do sklepu i zapuść muzę na tym z pendrive’a. Ja tak zrobiłem przynajmniej. Wg mnie dobrze grało. Mówię o Z-5500.

Member

Porządny subwoofer raczej nie będzie należał do tych niewielkich gabarytowo, chyba, że chcesz poświęcić sporą część swojej kwoty właśnie na niego.

Member

Pierwszy post na forum fotograficznym odnośnie sprzętu muzycznego plus żółta kartka. Nieźle sobie poczynasz Kolego. :DDD

Z-5500 na 15 metrach kwadratowych, dzielonych o zgrozo ze współlokatorem(sąsiadów pomijam przez litość), to moim skromnym zdaniem pakowanie się w kłopoty…spore kłopoty.

Member

Myślałem także nad zestawem 2 x Logitech Z-2300, lub jakiś wzmacniacz/amplituner [DENON PMA-480], satelitki [Sony Pascal SA-VE705] i subufer [CANTON PLUS C] jako zestaw składany. Wszystko w podobnej cenie. Na czym wyjdę lepiej?

Viewing 4 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.