Strona główna Fora Foto Technika fotografowania Architektura Noca

Architektura Noca

Technika fotografowania

Member

Mam ochote wyjsc na miasto wieczorem mieszkam w Wiedniu jest tu duzo ciekawych miejsc do pstrykania Fotek i przepiekna fontanna zmieniajaca barwy moze ktos z was ma ochote podzielic sie dobrymi radami jak ustawic moja pierwsza lustrzanka z amatorem lubiacym fotografowac z gory dziekuje .
ps: tylko prosze nie wylejcie mi zaraz kubel zimnej wody na glowe :-))))

Keymaster

Najistotniejszy jest czas wykonania zdjęcia – gdy resztki światła dziennego równoważą się z oświetleniem sztucznym. To jest ok. pół godziny po zachodzie słońca, ale tutaj dużo zależy od oświetlenia samego budynku. Niestety, zdarzają się budynki po prostu źle oświetlone, gdzie trzeba się ratować HDR-em. Do tego oczywiście solidny statyw, wężyk, pilot lub samowyzwalacz, a jeśli Twój aparat to ma – to wstępne podnoszenie lustra. Instrukcja :) była w kwietniowym DFV. Powodzenia.

Member

Oki to juz cos dzieki nie mam akurat kwietniowego numeru ale wiem kto ma z kolegow napewno sobie poczytam z gory dzieki .

Member

najprościej jest samemu próbować. telepatycznie nie da się przewidzieć jakie warunki tam masz:) rób jak nawjwięcej zdjęć, aż zyskasz chciany efekt:) miłego focenia!

Viewing 3 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.