Strona główna Fora Foto Inne Bumerang

Bumerang

Inne

Member

już dwa razy oceniłem tę https://www.dfv.pl/gallery/updates?g2_albumId=7%2F&g2_page=3 fotke na 1 – za każdym razem autor usuwa ja i wystawia znowu :-))) wraca jak bumerang :-) poza tym założył drugie konto : https://www.dfv.pl/gallery/members/marysie%C5%84ka10.html i szpanuje :-)))

Member

trudno rozważać takie kwestie, gdyż oceniając kogoś tak nisko powinno się poprzeć to konkretnym komentarzem dlaczego taka a nie inna ocena. Nie widziałem zdjęcia i nie czytałem czy coś tam takiego było napisane, ale mi samemu podnosi się zawsze ciśnienie kiedy wpada ktoś to moich galeryjek i wstawia pały bez uzasadnienia lub w akcie odwetu.
pomijam już fakt o notorycznym wstawianiu tej samej foty czy dublowaniu kont ale nie mnie to oceniać.
Pozdrawiam

Member

Ja nie rozumiem takiego usuwania zdjęć i wrzucania ich na nowo ze względu na niską ocenę. Jak komuś się nie podoba, ze ktoś mu słabo ocenił fotkę to po prostu niech niczego nie wrzuca do galerii. Ja nie mam pretensji o niskie oceny. Każdy ma prawo do własnego zdania i ma prawo wyrazić je w komentarzach pod zdjęciami. Przy okazji ich właściciel może na tym skorzystać.
Tom1979 jednak ma rację co do uzasadniania ocen. Szczególnie tych niskich. To niejednokrotnie może być cenne wskazówka dla autora.
Oczywiście nie każdy ma w sobie tyle pokory co my i niektórzy w odpowiedzi na naszą niepochlebną opinię o ich fotografii potrafią w odwecie, zupełnie nie słusznie wpakować nam niską ocenę.

Wiadomo, że nie wszystkie fotki jakie wrzucamy są wykonane poprawnie. Ja osobiście wrzuciłem 2 fotki, do których mam po prostu sentyment. Są oceniane nisko ale ja to doceniam bo komentarze zawierają dla mnie cenne rady. Na razie nie mam innych zdjęć ponieważ nie posiadam jeszcze sprzętu.
Będę szczery… Wolę 10 złych ale szczerych opinii o moich zdjęciach niż 10 dobrych ale fałszywych.

Member

przepraszam- ocena była razem z dłuuugim uzasadniem za co pała więc albo autor usuwa bo rozumie zasadnośc oceny i daje sobie spokój z tym zdjęciem albo zostawia, żeby inni wyrazili swoje zdanie- a tak? autor “wie” i g…no go obchodzi co ktos ma do zarzucenia ale jak dostanie 5 to jest ok i zostawia.

Member

Święta racja lepsza gorzka prawda niż słodkie kłamstwo

Viewing 4 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.