Strona główna Fora Foto Sprzęt Canon 40D + obiektyw Canon EF-S 17-85mm 17-85 f/4.0-5.6 IS USM,pomocy

Canon 40D + obiektyw Canon EF-S 17-85mm 17-85 f/4.0-5.6 IS USM,pomocy

Sprzęt

Member

Hej Wszystkim,którzy weszli przeczytać mój problem,a raczej szukam odpowiedzi,czy dobrze dobrałam obiektyw,jest to mój pierwszy zakup obiektywu,wcześniej po prostu miałam zwykłego KIT’a 18-55. Ktoś może go posiada i wypowie się,czy jest zadowolony z niego,czy mogłam coś innego wybrać,chcę też podkreślić,że pieniądze również miały tu znaczenie,nie stać mnie obiektywy powyżej tysiąca złotych :)
Pozdrawiam serdecznie

Keymaster

Kupiłeś – to używaj. Zamiast się stresować, że nie wybrałeś optymalnie i kazać innym szukać wad w tym obiektywie – fotografuj. Jak zauważysz problemy, to wtedy daj znać – zobaczymy, czy problem w sprzęcie, czy Twojej technice.

Member

Ojej katastrofa, ten obiektyw jest o niczego. W ogole to ten co Ci go sprzedal to jakis kawal drania…

Zartuje :)

Odpowiedz masz powyzej jak u Piotra. Mniej gadzeciarstwa a wiecej fotografowania. Masz bardzo wygodny zakres, stabilizacje i szybki autofokus – wiec do roboty.

Member

Witam ponownie,

Dziękuje za odpowiedzi :)

Pozdrawiam

Member

Mam, używam i jestem zadowolony. Za tą cenę raczej nie kupisz nic lepszego. Poza tym solidna konstrukcja. Żona przytrzasnęła go przesuwnymi drzwiami samochodu (zapomniała biedactwo, że ma aparat na szyi :) pomyślałem sobie no to już po nim. NIE MA NA NIM ŚLADU!
Zobacz jakie fajne można robić zdjęcia: http://youtu.be/rnSxlJmr8jY

Viewing 4 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.