Strona główna Fora Foto Oprogramowanie Capture One 5.2. – zniżka

Capture One 5.2. – zniżka

Oprogramowanie

Member

Jak w tytule, do 30 września z okazuji Photokiny jest okazja do kupna lub upgrade dowolnej wersji Capture One z 40% zniżką. Kupon 5PRO wpisuje się dopiero przy podawaniu numeru karty kredytowej i wtedy cena spada o 40 %. Warto skorzystać z okazji. Ja awansowałem z wersji Standard na Pro i z radości nie mogę zasnąć.

Member

Wprawdzie nikt nie reaguje, pewnie wszyscy po cichu upgrade’owali, ale na wszelki wypadek przypominam, że akcje ta trwa do 30 września.

A jak już mówimy o nowościach, to znany program do robienia pokazów slajdów ProShow pokazał się w wersji 4.5, wersje Gold i Producer. 100 nowych przejść, 100 nowych styłów, obleśnie dobry wizard, który zrobił pokaz lepiej niż kiedykolwiek mi się udało ręcznie. Nowe przejścia i efekty są do obejrzenia tu: http://www.photodex.com/eid9131/gallery/view?yt=2498

Na koniec ciekawostka dla miłośników RAWów, nowy program o nazwie NAMA5 – https://nama5.com/en/home.html – wersja Lite, darmowa, ma tylko 1,5 kB a jest całkiem ciekawa.

PS. W nawiązaniu do obsługi Lightrooma w innym wątku – NAMA5 ma w prawym dolnym rogu wielki przycisk EXPORT. Logika zwycięża!

Member

No i teraz tym co się skusili zniżka się przyda na aktualizację do wersji 6.0

Member

I słowo twe ciałem się stało. Właśnie podziwiam nowe funkcje. Sprytne te Duńczyki.

Member

Faktycznie. Wersja 6.0 całkiem fajna. Dodatkowo muszę powiedzieć, że Duńczycy zachowali się przyzwoicie – aktualizację do wersji 6.0 dostałem (a w zasadzie moja firma, która kupiła multilicencję 5.2 dla mnie i innych czterech zapaleńców) za darmo bo ledwie miesiąc wcześniej kupiłem 5.2.

Member

Świetny program, używam od kilku lat zachęcony artykułem DFV ( wtedy wersji 3.0) zakupiłem licencję u Polskiego dystrybutora i nie żałuję . Wersja 6, to już potężna machina, cały czas coś nowego odkrywam i wciąż się uczę :)

Niestety słabe wsparcie w Polsce- Ale sporo fajnych firmowych turtoriali.

Pozdrawiam użytkowników :)

Viewing 5 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.