Strona główna Fora Foto Technika fotografowania co jest obecnie modne w fotografii ślubnej?

co jest obecnie modne w fotografii ślubnej?

Technika fotografowania

Member

Zbliża się kolejny “sezon ślubny”, a wyż demograficzny zakłada rodziny dlatego pewnie wielu z Was, chociaż od czasu do czasu pstryka na weselach- stąd moje pytanie- jaki nurt w tym roku będzie dominował w fotografii ślubnej? W ostatnich dwóch latach były to zdjęcia reportażowe z przebiegu uroczystości + szalony plener ślubny w nietypowych miejscach zgodnie z zachodnią modą “trash the dress” czyli “zniszcz suknie” :) Czy ktoś wie jak fotografujemy w tym roku i gdzie można śledzić zmieniające się trendy w fotografii ślubnej? Pozdrawiam
Kasia

Member

A nie odwiedziłaś “Weselnika” w Oliwie?

Member

ja proponuję ogladać galerie foto firm które w necie ogłaszają się jako te, które profesjonalnie robią obsługe foto na weselach i slubach . Wydaje mi sie ze fotografia slubna idzie w kierunku pokazania slubu “od innej strony” niby pokazujemy slub ale tak jak nikt na to nie patrzy – nietypowy kadr obraczek, nietypowy kadr wejscia do kosciola itd… tak mi sie wydaje

Member

naważniejsze mieć swój oryginalny sposób patrzenia na parę młodą … obserwacja wielu portali fotografów reportażowych tylko przybliża temat..

Member
k_rtoip wrote:
naważniejsze mieć swój oryginalny sposób patrzenia na parę młodą …

Oby tylko w końcowym efekcie pokrywał sie ten sposób patrzenia ze sposobem widzenia młodych bo inaczej pierwsze zamówienia szybko mogą pozostać ostatnimi. A dla nas Polaków tradycja to przecież świętość.

Member

Trochę już upłynęło od ostatniego posta w tym wątku, ale jeszcze dorzucę adres (pomimo, że to trochę konkurencja to chyba można bo był drukowany w dfv?) gdzie można się sporo dowiedzieć w temacie:
foto.forumslubne.pl

Member

ludzie nie polecajcie foto.forumslubne.pl bo tam i tak sie nikt kto nie jst profi fotografem ślubnym nie dostanie!!!

Viewing 6 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.