Strona główna Fora Foto Obróbka i archiwizacja zdjęć Corel Paint Shop Pro Photo warsztat

Corel Paint Shop Pro Photo warsztat

Obróbka i archiwizacja zdjęć

Member

witam intresuja mnie warsztaty z corela w formie elektronicznej , dvd itp czy jest taka pozycja moze ktos wie i ktos chce sie podzielic wiedza na temat kombinacji z corelem , swoimi spostrzezeniami

Member

Na szarym pasku na górze strony,po prawo masz zakładkę CYFROWA CIEMNIA,a w niej kilka ciekawych porad do różnych programów – do Corela też jest kilka.
Jeśli chodzi o większe publikacje to znalazłem jedynie książkę “Corel Paint Shop Pro Photo X2 – po prostu obrabiaj i twórz” autor: Roland Zimek.O jakieś poradniki w formie elektronicznej chyba będzie trudno.
Sam używam Paint Shop Pro Photo i bardzo sobie go chwalę – chociaż wykorzystuję jedynie tylko kilka potrzebnych mi funkcji do prezentacji zdjęć w sieci.Jeśli masz jakieś konkretne pytania to chętnie podpowiem,o ile oczywiście będę znał odpowiedź.

Member

ok , johnas dziekuje — dokładnie przeczytałem ciemnie i widze ze dfv promuje bardziej photoshopa i wiecej jest publikacji i warszatatow na ten program w 07. numerze dfv byl watek z gladiatora bardzo fajny warsztat oopisane i pokazane na cd .Rownież go sobie chwalę ale ta ilość ustawień i parametrów jest dla mnie czasami dośc trudna do interpretacji , ostatnio bawiłem sie warstwami ale opornie mi to idzie i gradientami rownież chetnie podziele sie wiedzą :)) a kasiązke zaraz sprawdze

pozdrawiam

Member

http://www.corel.com/servlet/Satellite/pl/pl/Product/1206496407343 samouczek :)) obejrzyj sobie johnas

Member

Dzięki za link – w wolnej chwili chętnie zobaczę.

Viewing 4 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.