Czat DFV

Uwagi do serwisu www.dfv.pl

Member

Proponuje założenie czatu na tej stronie:) była by szybsza wymiana informacji miedzy osobami które maja pretensje do komentarzy i osób które je wystawiają :) oczywistym jest że można by sie logować tylko na swoich kontach:)
Był by to swoisty ring słowny bo walka na zdjęcia zaczyna sie zaostrzać:)
Ciekawym jest ze wytykane błędy są krytykowane i autor zdjęcia pisze ze tak ma być a potem skargi i zażalenia do servisu że trolle tu szaleją…podpisuje sie do stworzenia strony dla dzieci i oponuje by sprawdzać dowody i stan psychiczny hehe
Mimo wszystko gniotów coraz mniej:) zaczynam sie nudzić co jest pozytywnym zjawiskiem na tej galerii:)
Prestiż rośnie a to buduje
pozdrawiam

Member

A ja zaproponuję wszystkim którzy się ze sobą spierają pojedynek jak w Ferdydurke był na miny tak tutaj na zdjęcia. Jeden drugiego wyzywa na pojedynek, zakładają nowy wątek i na zmianę umieszczają tam swoim zdaniem najlepsze fotki. Sekundantami będzie cała społeczność tego forum. Arbitrem musi być ktoś godny zaufania, np któryś z adminów. To on nada pojedynkującym się tymczasowe nicki. Muszą być nicki tymczasowe aby odrzucić skrzywienie ocen na podstawie własnych uprzedzeń do autora. Mielibyśmy pojedynek np. user1 z user2, a jednocześnie mogłoby odbywać się kilka pojedynków jeśliby taka potrzeba zaistniała. Oglądający za każdym razem będą wystawiać oceny.Arbiter ogłosi wynik. Trzeba popracować jeszcze na exif’em, aby po typie aparatu nie było możliwości identyfikacji autora. Oczywiście bez podpisów, opisów itp.
Co wy na to?

Member

wy naprawde nie macie nic lepszego do roboty?

Viewing 2 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.