Strona główna Fora Foto Uwagi do serwisu www.dfv.pl Czy to nie zsługuje już na bana?

Czy to nie zsługuje już na bana?

Uwagi do serwisu www.dfv.pl

Member

Chciała bym się spytać administratora czy to co napisał ten urzytkownik zasługuje już na bana ze strony administracji? Cytuję:

loui (poniedziałek, 2007-12-03 16:53)
doskonałe?!?!? liżcie sobie dalej ;) żałosne..

Chciała bym dodać że jest to kolejny urzytkownik nie posiadający własnej galerii, a wystawiający złe oceny bez konkretnych komentarzy.

Keymaster

Użytkownik został usunięty. Za to i całokształt.

Member

Dziękuje.

Zostawię ten wątek by inni urzytkownicy w przyszłości mający podobny problem mogli zgłosić takie wypowiedzi i poprosić o radę adm.

Member

To ja mam do usuniecia pseudo Jakubek – jest arogancki i wydaje mi sie że chce namieszac, na to wyglada.

Member

no coz, niestety zaczynaja sie mnozyc Trolle – leda_w bodajze, tez zachowuje sie ewidentnie prowokacyjnie. Zeby nie bylo, ze zaniza oceny, stawia (wedlug mnie, ma bardzo jasne kryteria :))) oceny dajace srednia 4 :)
Co za bystrosc umyslu i znajomosc statystyki matematycznej :) W sumie zabawne jest to jej (jego) [niepotrzebne skreslic] szpanowanie macintoshem :) – widomo, to musi byc profesjonalista(tka, albo inne ono). Ta nonszalancja, zmeczenie profesjonala ogladaniem chłamu, i poczucie obowiazku, by nas ucywilizowac artystycznie. Opisy ma rozne, od zachwytu kiczem po pogarde dla ciekawych prac. Forma od cyniczno-pogardliwie-obelżywej, po radosnie naiwną. No coż, stara sie. Ma się rozumiec galeria pusta, ale casus mistrza jakupka mowi, ze to bez znaczenia.

Member

OTÓŻ TO.
Mamy kilku n.przyjemnych gości na portalu.
Tak jak myslałem ( JA KUPEK , Jakubek ) szuka guza i prowokuje. Natychmiast sie pojawił w mojej galerii z soczystą prowakacja. Cóż za refleks
A jak napisałem pod jego fotą ( dużo wcześniej, zanim zamieściłem swoja fote ) jego ulubione słowo GNIOT to bardzo sie zapienił i napisał “BUJAJ SIE”
TO, MOIM SKROMNYM ZDANIEM KWLIFIKUJE SIE NA USUNIECIE

Member

Swieta racja.
A do tego ma paranoje.
Teoria spisku przeciwko jego osobie, coż za narcyzm.
Od dawna oglądam foty w galerii i przy jego komentarzach nie wytrzymałem, ot co.

Member

Moim zdaniem takim osobom chodzi o jedno, chcą być w centrum naszej uwagi a że nie poteafią w inny sposób tego zainteresowania zyskać robią co mogą prowokacyjnymi wypowiedziami i złymi ocenami niezłych zdjęć. Ja proponuje te osoby poprostu całkowicie ignorować, to według zasad psychologii przynosi najlepsze rezultaty. Usuwani z galeri powinni być tylko ci którzy łamią zasddy, n.p. ich wypowiedzi są poprostu chamskie.

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.