Strona główna Fora Foto Uwagi do serwisu www.dfv.pl DFV dwutygodnikiem?

DFV dwutygodnikiem?

Uwagi do serwisu www.dfv.pl

Member

Kto jest za?

Dla Was redakcjo, to tylko troszkę więcej pracy a dla nas czytelników dużo radości.

No i sprzedanych egzemplarzy więcej.

Kto jest za?

Member

No i więcej błedów…ale też jestem za :)

Member
kuzak_Krzysztof_Kuza wrote:
Dla Was redakcjo, to tylko troszkę więcej pracy

Piękne :-)))

Member

A ja jestem przeciw :)

Member

Ja jestem za, a nawet przeciw.

Wolałbym raz na miesiąc jakieś 200 stron, niż dwa razy w miesiącu po 100 (tak mi się liczby sypnęły).

Member

Ja jestem zadowolony z jakosci pisma, nie wiem czy chcialbym aby spadla z powodu bardziej napietych deadline’ow, podwojonej liczby tekstow i impozycji do opracowania itp. Zakladam, ze jakosc by spadla, bo przeciez zadna firma nie jest w stanie na “pstryk” podwoich liczbe zatrudnionych osob, a z drugiej strony nie wydaje mi sie by redaktorzy nudzili sie przy biurku i narzekali na brak obowiazkow. ;)

Member

Nie liczy się ilość ale jakość. Jak komuś za mało to niech zacznie archiwalne numery wykupywać. Jak już chcesz więcej to pomęcz redakcję o rozwinięcie opcji na stronie internetowej ( z tego co gdzieś wyczytałem coś się ma dziać )

Member

najlepiej gdyby to był dziennik ;)
a tak na powaznie… to z jednej stronie fajny pomysł z drugiej czy to rzeczywiscie mogło by wpłynać na jakosc…

Member

IMHO to zły pomysł. Doszło by do tego, że spora część czytelników kupowałaby co drugi numer…

Już lepiej co jakiś czas wydawać numery specjalne. Właśnie numery specjalne! To jest to! Nawet bez płyty. Z czymś czego nie ma normalnie w DFV, np. najsłynniejsze fotografie/fimy?xD, najsłynniejsi fotografowie/filmowcy?, historia fotografii/filmu, podsumowanie roku, informacje o poszczególnych systemach i inych firmach, historie marek, wywiady z przedstawicielami firm i innymi “grubymi rybami”, jak to wygląda w fabrykach i inne takie “szczegółowo opiszemy w Numerze Specjalnym DFV”, takie dla bardziej zaawansowanego czytelnika.

Member

Czapki z głów. Pomysł z numerami specjalnymi jest genialny.
Niema co!

Member

Pomysł z numerami specjalnymi nie tylko jest dobry, ale na swój sposób realizowany w wydawnictwie. Nie zdradzę szczegółów (konkurencja umie czytać), ale zapewniam, że wkrótce zaproponujemy coś więcej ponad normalne wydania DFV :-))
I tak się zastanawiam kto w czyich myślach czyta? Czy redakcja w myślach czytelników, czy czytelnicy w myślach redakcji ;-)))

Member

a może ja jestem w redakcji? o_O xP

Member

Ale jaka konkurencja?Numery specjalne to super pomysł.Na dwuytgodnik raczej nikt z redakcji się nie zdecyduje,choć jest to kuszące.

Member

numery specjalne nie są jakąś wielką nowością, wiele gazet (nie fotograficznych) też je ma

Member

Jasne, że to żadna nowość, ale numery specjalne to takie piguły, all-in-one, “czegoś-szukasz-patrzysz-w-NS”, więc… ja czekam i deklaruje zakup :)

Tak z innej beczki na razie moim ulubionym NS są wydania specjalne Teraz Rock :P – nie ta beczka, ciężki przykład, ale można sobie porównać jak NS różni się od regularnego wydawnictwa i ile z tego radochy :D

Viewing 14 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.