Strona główna Fora Foto Uwagi do serwisu www.dfv.pl Edycja komentarzy…

Edycja komentarzy…

Uwagi do serwisu www.dfv.pl

Member

Składam formalny wniosek o funkcje EDYCJI WYSTAWIONYCH KOMENTARZY…
Czy to realne??? :)

Member

podpisuję się pod petycją:)

Keymaster

Złożenie wniosku jest jak najbardziej realne ;)
A serio: chodzi o edycję własnych komentarzy? Czy może chcecie edytować cudze komentarze pod własnymi zdjęciami? I czemu to właściwie miałoby służyć?

Member

nie wiem jak Azaki ale fajnie by było móc wystawione samemu edytować, czasem człowiek się pomyli, czegoś nie dopisze albo będzie chciał później coś jeszcze dodać i musi za każdym razem nowy koment dawać a tak to byłby porządek:)

Keymaster

Nie wiem, czy porządek. Bo jak teraz coś dopiszesz jako odpowiedź, to jest to ułożone logicznie i ktoś od razu widzi cały tok dyskusji. A jak każdy będzie pisał w swoim komentarzu, to trudno dojść kto z czym dyskutuje. Do tego nawet autor się pogubi, jak ktoś wcześniejszy komentarz trochę zmieni – niby jak ma zauważyć zmianę w zdaniu, skoro liczba komentarzy się nie zmieniła?
Do tego czysty Orwell się robi, jak w trakcie dyskusji nad zdjęciem zmienisz zdanie i wyedytujesz początkowe opinie. Wtedy już w ogóle nie wiadomo kto o czym dyskutuje.
A jak się pomylisz przy pierwszym komentarzu, to zawsze można przeprosić i skorygować w drugim. Ludzie są tolerancyjni :)

Member
Piotr wrote:
A serio: chodzi o edycję własnych komentarzy?

Jak najbardzej…

Piotr wrote:
A jak się pomylisz przy pierwszym komentarzu, to zawsze można przeprosić i skorygować w drugim. Ludzie są tolerancyjni :)

No właśnie o takie sytuacje mi chodzi! Nie o kasowanie tego co napisalem wcześniej, bo to sie mija z celem…
Lub np. zanim pomyśle co by tu jeszcze komuś “nabazgrać” pod zdjęciem, nacisne juz ZACHOWAJ i musze drugi pisać… albo zapomne wcisnąć ocene… Takie tam przypadki losowe!
Daje pod rozpatrzenie! :)

Keymaster

Obawiam się, że taka funkcja będzie powodowała więcej zamieszania niż pożytku.

Member

Ok

Member

…a co chcialeś dopisać?…śmiało :)

Member

A no właśnie o Ciebie chodzi… zaintrygował mnie ten kadr http://ww1.dfv.pl/gallery/members/pjotrek.html?g2_itemId=537178 …nie wiem poprostu co powiedzieć! To chciałem dopisać…

Viewing 9 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.