Strona główna Fora Foto Inne Fotodzień w Gdańsku

Fotodzień w Gdańsku

Inne

Member

W najbliższy weekend (14 i 15 kwiecień 2012) ja i zapewne parę osób z forum będziemy w Gdańsku. Jaki by nie był cel naszej wizyty z pewnością będziemy… FOCIĆ!!!
Wiadomo Gdańsk piękne miasto i prawie każdy zobaczył go okiem turysty, ja też mam masę zdjęć ze starówki. Prośba do forumowiczów, tych lepiej znających Gdańsk: jak najlepiej wykorzystać fotograficznie ten jeden dzień? Coś niebanalnego do sfotografowania poza utartymi szlakami? Coś, co tylko w Gdańsku? Jakieś niezwykłe tematy?
Z góry wielkie dzięki za Wasze podpowiedzi… :) Jakoś mam zaufanie do tego forum :)

PS. DFV z 2010 roku nr 11, str.112, artykuł “Trójmiasto. Porady, jedziemy w plener” – czytałem!

Member

A zj akiej okazji tam bedziecie? Spotkanie po Maroko ?

Member

Jaka domyślna! Tę inteligencję widać już w Twoich produkcjach filmowych :)

Member
strzelec wrote:
Jaka domyślna! Tę inteligencję widać już w Twoich produkcjach filmowych :)

Zamrugałam długimi , gęstymi rzęsami :)P

Member

:))) A w Gdańsku byłaś i fociłaś?

Member

Byłam już kilkanascie razy , fociłam , ale zawsze z kimś kto nie focił , wiec troche to przeszkadzało. Polecam Góra Gradowa.

Member

..jeśli nie uda się wam zbytnio zbłądzić i przemierzać będziecie utartymi szlakami , odwiedźcie pracownię -galerię pana Marka Mazura “RETRO KAMERA” ul. Chlebnicka43/44 (przedłużenie piwnej)..
pozdrawiam

Member

Może przejść się nad morze. O tej porze jeszcze plaża raczej nie jest zadeptywana. Albo port, stocznia, statki…. ?

Member

http://katalog.trojmiasto.pl/turystyka_i_noclegi/atrakcje_turystyczne/

Tym, którzy jeszcze tam nie byli – tereny stoczniowe polecam :) http://www.trojmiasto.pl/Stocznia-Gdanska-o36728.html Od razu uprzedzam, że ochrona jest uczulona na osoby dźwigająca na plecach profesjonalne i nawet amatorskie statywy oraz inszy podpadający pod profi sprzęt ;) Z hal fabrycznych wypraszają i trzeba mieć specjalną zgodę, ale generalnie da się zrobić zdjęcia nie rzucając się za bardzo w oczy ;)

Member

Dzięki za info, coś tam też poszukałem, atrakcji turystycznych rzeczywiście wiele. Myślałem raczej o miejscach szczególnie fotogenicznych, poza utartymi szlakami, odkrytych przez fotografujących forumowiczów…

Member

mam już namiary :)
Pozdrawiam ;)

Member

Andriunator, dzięki za namiar do Marka Mazura-pracownia niesamowita! Zainteresuje każdego fotoamatora, rozmawiałem z samym mistrzem ponad godzinę i jestem pod wrażeniem tego co zobaczyłem. Mam zdjęcia zrobione burszrynowym obiektywem:-)
Spotkanie Marokańczyków przefajne! Są plany… Na razie pozdrawiamy:-)

Member

Muszę koniecznie napisać, że Fundacja M.Kamińskiego jest super-godnie nas przyjęła, były miłe niespodzianki… Szczególne dzięki dla Ewy Milack! :-)

Viewing 12 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.