Strona główna Fora Foto Inne Gdzie trafiają wiadomości?!

Gdzie trafiają wiadomości?!

Inne

Member

Słuchajcie, mam pytanko.

Czy wiadomo Wam coś na temat faktu gdzie trafiają wiadomości e-mail, które wysyłane są za pomocą linka pod nazwą użytkownika forum?!

Bo jeśli na typową skrzynkę to trochę lipa. Np. chcę się skontaktować (czy nawet już podjąłem takie próby) z którymś z użytkowników, on nie sprawdza swojej skrzynki i nic mu na ten temat nie wiadomo.

Czy też może po zalogowaniu się na dfv.pl widać gdzieś ten fakt, że ktoś do nas napisał bezpośrednio z forum?!

Keymaster

E-maile trafiają na e-mail użytkownika podany przy rejestracji. Zwiększenie funkcjonalności panelu użytkownika o dodatkowe funkcje komunikacyjne jest planowane, ale żadnych dat nie podam :)
Z drugiej jednak strony, jeśli ktoś nie odpowiada na maile, które trafiają na jego “cywilną” skrzynkę, to raczej nie będzie częściej sprawdzał potencjalnej skrzynki przydzielonej na serwisie DFV.pl

Member

Dzięki serdeczne za odpowiedź. Tak myślę, że ciekawą funkcją przy zwiększeniu tej funkcjonalności, czyli przesyłanie wiadomości przez i na dfv.pl była by sytuacja gdy loguję się i gdzieś na samym początku po zalogowaniu pojawiła by się informacja dla użytkownika, że ma wiadomość w skrzynce DFV.pl

To by chyba było nie głupie co?! :-)

Keymaster

Owszem, to dobry pomysł, ale nic nie obiecuję, nie podaję żadnych terminów i do niczego się nie przyznam :)

Member

Ok :-) dzięki za przemyślenie sprawy :-) pozdrawiam

Viewing 4 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.