Strona główna Fora Foto Inne I znów F-16 (konkurs dla czytelników)

I znów F-16 (konkurs dla czytelników)

Inne

Member

Redakcja na 5-lecie miesięcznika ogłosiła była konkurs dla czytelników, w których nagrodą były warsztaty w bazie lotnictwa F-16 w Łasku. Właśnie się skończyły i szczęśliwie wróciłem do domku. Mało co wygrywam ;-P ale tu mi się trafiło!!!

Marcinowi serdecznie dziękuję, jak nie wiem co, za pomysł i wspaniałe warsztaty. Rednacz stanął na wysokości zadania i zapewnił: pogodę, fajne światło, loty i starty, nawet podwójne i z dopalaczem oraz niespodziankę: fotomodelkę Olę w szpilkach na pasie startowym… oj działo się, działo!) :-). Strat w ludziach i sprzęcie nie było. Może dlatego, że kantyna zamknięta i grochówki ogólnowojskowej nam nie zaserwowała ;-) Za to oficer prasowy w wyśmienitym humorze był, pan kapitan serwował ciekawe wiadomości i anegdotki, których tu nie przytoczę, bo pewno czytają nas nieletni ;-)

Przeglądam dzisiejsze zdjęcia, zerkając jednocześnie na forum i pierwsza refleksja: fotografia lotnicza to piekielnie trudna dziedzina (czyli krytycznie oceniam swoje zdjątka). I to nie jest sprawa sprzętu a fotografa. Napiszcie o swoich dzisiejszych doświadczeniach, na następne warsztaty w Łasku muszę się przecież dobrze przygotować. A jak podróż, bo to prawdziwy zlot gwiaździsty czytelników był i coś mi się zdaję, że było nas więcej niż pięciu! ;-)

Pozdrowienia dla całej redakcji DFV i życzenia kolejnych udanych rocznic!

Member

Ja rozumiem, że życzenia i podziękowania to miła rzecz, ale trzy razy ten sam wątek i ta sama treść… Toż to zbytek ;-) Prosiłbym adminów o usunięcie tych najmniej odwiedzanych i pozostawienie jednego. Nie wiem jak to się porobiło, pewnie z dopalaczem pisałem ten wątek (w rzeczy samej, czeski Staropramen był przy klawiaturze).

Edit: mimo zmęczenia i późnej godziny udało mi się usunąć zdublowane wątki :-)

Member

Nie każdy ma autostradę pod sam dom ;( .
My dotarliśmy do domu przed północą bez żadnych dodatkowych atrakcji. Sama atrakcja była super pod każdym względem, nigdy w życiu nie miałem okazji fotografować żadnych samolotów. Miło było spotkać niektórych użytkowników po raz kolejny, fajnie że można było przetestować szkła których ze względu na cenę nie ma się w zestawie. Dziękuję jeszcze raz w imieniu mojego kolegi Wojtka za możliwość spełnienia marzenia życia . Było fajnie i mimo że wykorzystałem limit takich imprez na długo będę uważnie śledził portal

Member

W Bydgoszczy remontują F-16, ale wątpie żeby mnie wpuścili na teren lotniska żeby móc porobić zdjęcia :(

Member

Może spróbuj wejść tam z piękną modelką? ;-) W łasku skutkowało… ;-)

Viewing 4 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.