Strona główna Fora Foto Inne Jak sprzedawać swoje zdjęcia

Jak sprzedawać swoje zdjęcia

Inne

Member

Pora, abym podzielił się swoim wieloletnim doświadczeniem na temat fotografowania i sprzedawania zdjęć oraz uczynienia z fotografii sposobu na skuteczne zarabianie. Pomimo kryzysu w branży, to nadal pracując jako fotograf freelancer można czerpać duże dochody ze sprzedaży zdjęć do gazet. Swoją wiedzą podzielę się tylko z sześcioma osobami.

Jak wiecie od 24 lat żyję ze sprzedaży zdjęć do prasy. Jako freelancer co miesiąc sprzedaję od 100 do 250 fotografii. Nie jest to jednak przywilej tylko dla wybranych. Wy też możecie zarabiać na sprzedaży swoich zdjęć. Szkolenie jakie oferuję jest dla osób, które już fotografują i szukają skutecznej możliwości współpracy z gazetami i agencjami fotograficznymi.

Pewnie słyszeliście, że wiele gazet zwolniło swoich etatowych fotoreporterów. Ale jak przegląda się gazety, to przecież nadal jest tam publikowanych mnóstwo fotografii. Zadawaliście sobie pytanie skąd gazety je biorą? No właśnie, te zdjęcia zostały kupione od fotograficznych agencji lub freelancerów.
Jeśli jesteście zainteresowani szczegółami: http://piotrblawicki.com/jak-sprzedawac-swoje-zdjecia-ekskluzywne-szkolenie/

Viewing 0 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.