Strona główna Fora Video Sprzęt Kamera cyfrowa na poczatek

Kamera cyfrowa na poczatek

Sprzęt

Member

Witam, poszukuję jakiejś taniej (max 300-400zł) kamery. Robię zdjęcia i chciałbym je wykorzystywać do robienia filmów. Wiem że za tę cenę to tylko znajdę b. słabe kamery bez funkcji ale chciałbym na nich się trochę nauczyć.

dziękuje za pomoc

Member

uzywane kamery minidv :P ja ostatnio swoją sprzedałem za 250 zł konwerterem i bateria na 7 godzin :D w pelni manualna :P szukajcie a znajdziecie :P

Member

Dołóż troszkę lub kup używaną http://www.matrixmedia.pl/go/_info/?id=2521&partner_id=25252525&code=b965da1e366cf8a6a16fea97420cd885

Member

Nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz!

Member

Ja używam Kodaka Zi6. Nagrywa w HD, jest mały, poręczny i bardzo prosty w obsłudze. Oczywiście ma też i minusy – brak zoomu optycznego czy trybu manualnego. Ale na początek, żeby nauczyć się filmowania, jak najbardziej może być. Zi6 kosztuje na Allegro od 249 do 419 zł.

Member

Wejdź sobie tutaj: kamery cyfrowe. To jest sklep RTV Euro AGD i najtańsze modele kosztują 419zł, także może ci się coś spodoba.

Member
K4t4rynka wrote:
No ja np się boję używanych sprzętów, nie wiem jak używane były… Może miliard razy spadły i multum się tam posypało… A z nowych to gdzie w ogóle kupować by nie rozbić się o marżę?

Ceneo, nokaut, skąpiec… i allegro! :D

Member

A nie lepiej kupić używaną lustrzankę?

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.