Strona główna Fora Foto Uwagi do serwisu www.dfv.pl Kilka pomysłów

Kilka pomysłów

Uwagi do serwisu www.dfv.pl

Member

Witam,
chcę zaproponować kilka pomysłów, które mogłyby usprawnić tą stronkę
1-dużym udogodnieniem dla użytkowników byłyby powiadomienia o komentarzach
2-możliwość zablokowania np. dwóch użytkowników, tzn. żeby nie mogli komentować zdjęć osoby, która ich zablokowała – taki sposób na zemsty, chamstwo, itp.
3-możliwość dostępu do swojego profilu, czy galerii z każdej podstrony – ja np. zauważyłem, że aby wejść do swojej galerii, muszę wejść do innej, “głównej” galerii, powiedzmy najlepiej oceniane, dopiero wtedy pojawia mi się link “twoje zdjęcia”
4-możliwość kontaktowania się z innymi użytkownikami (chyba nie ma takiej, poza komentarzem pod zdjęciem) poprzez np. zakładkę wiadomości

Chwilowo to tyle, ogólnie stronka i magazyn bardzo mi się podoba, szkoda jedynie że zniknęło z czasopisma “zdjęcie miesiąca”, co prawda zostało to zastąpione galeriami najlepszych użytkowników, ale pomarudzić zawsze można. :)
Gratuluję redakcji i pozdrawiam.

Member

ad1 – zle mnie zrozumiales, chodzi mi o to, żeby gdy pod moim zdjęciem przykładowo pt.”Bałtyk” pojawi się komentarz, wyskakuje mi powiadomienie o tym, zaraz po zalogowaniu.
bo jeśli ktoś ma w galerii 100 zdjęć i chciałby jakoś kontrolować nowe komentarze to musiałby sprawdzać po kolei każde zdjęcie

Member

he he mały bug – edytowałem post powyżej o 15.47 a jest napisane, że o 13.46

Keymaster
Skagen wrote:
bo jeśli ktoś ma w galerii 100 zdjęć i chciałby jakoś kontrolować nowe komentarze to musiałby sprawdzać po kolei każde zdjęcie

Jest aktywna liczba otrzymanych komentarzy w panelu użytkownika – jeśli na nią klikniesz, otwiera się strona, gdzie komentarze są wyświetlone od najnowszych. Funkcja z informacją o nowych komentarzach w panelu ma być, a na razie dość wygodnie można orientować się co przybyło w ten sposób. Jedyne, co trzeba pamiętać, to ile wcześniej się miało komentarzy.

Member

a może pomyśleć o zakładce z ulubionymi autorami albo zdjęciami? :)
Punkt 3 Skagena – bardzo jestem ZA!

Keymaster

Punkt 3 jest zrealizowany. W tej chwili już można przejść do własnych zdjęć od razu ze strony głównej (po zalogowaniu), z dowolnego miejsca galerii, z forum (“moja galeria”), a także z artykułow (“Twoje zdjęcia” po prawej stronie tuż pod menu).

Member

dziekujemy :)

Viewing 6 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.