Strona główna Fora Foto Sprzęt kompakt na narty i inne wypady

kompakt na narty i inne wypady

Sprzęt

Member

potrzebny kompakt, którego można wziąć sobie na narty i inne aktywne formy wypoczynku. do 700zł. lproszę o poradę. tylko nie piszcie, że mam kupić lustrzankę najlepiej nikon d3:) powtarzam do 700zł i KOMPAKT:P

Member

i jeszcze poradźcie jakieś forum na którym dowiem się coś na temat telewizorów LCD/PLAZMA bo muszę doradzić teściowej.

Member

hmmm mały i na narty :-)
z małych i na narty to …………najchętniej w plecaku lustrzanka ;-)
tez miałem ten problem, bo nie jest wygodne całymi dniami wozić się z plecakiem i mało praktyczne na kanapach, dlatego tez na narty mam “maupkę”
osobiście zdradziłem Nikona (ale małpka to małpka – nawet w Pałacu Prezydenckim wiedzą :P) i kupiłem Canona Ixusa 80 IS.
Prosty, lekki, niezłe zdjęcia i jeszcze w kurtce sporo miejsca na “małpkę” z jakimś koniaczkiem na rozgrzewkę :-)) cenowo mieści się w Twoim przedziale.
pozdrawiam

Member

na optyczne.pl pojawił się opis aparatów “podwodnych”. Wydaje mi się, że takie (odporne, nie do zatopienia) będą najlepsze.

Member

Właściwie to nie ma większych różnic pomiędzy małpkami, szczególnie do takich zastosowań. Najważniejsze chyba to, żeby się szybko uruchamiał i mieścił w łatwo dostępnej kieszeni kurtki narciarskiej. Ja mam starego Nikona Coolpix 4600 i też na narty wystarczy.

Viewing 4 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.