Strona główna Fora Foto Inne Kontrahenci godni polecenia

Kontrahenci godni polecenia

Inne

Member

Hi,

Jako, że podoba mi się ta idea na nikoniarzach, toteż uważam, że i tutaj może się przydać.
Ponieważ nasze forum nie jest tak oblegane jak fora systemowe, to uważam, że można w tym wątku wspominać także o osobach, których nie polecamy, żeby nie tworzyć 2 osobnych tematów, jednak mam nadzieję, że tych nieuczciwych tu nie będzie.
Mowa oczywiście o dziale “Giełda”. Wierzę, że jako brać forumowa dość zżyta raczej nie oszukamy bliźniego swego, ale w tej kategorii też ogłaszają się osoby, które na dfv wchodzą pierwszy i prawdopodobnie ostatni raz celem ukazania swego ogłoszenia, więc są mniej godne zaufania, choć transakcja może się okazać perfekt.

Jako, że zaczynam, to mogę polecić kolegę veldon-a. Kupowałem od niego książkę w grudniu 2010. Stan miał być bdb, a wysłał mi chyba nówkę ze sklepu, bo tak wyglądała. Kontakt idealny, sympatyczny. Książka nadana zgodnie z moją prośbą, a w gratisie złożył mi życzenia w postaci karteczki w książce (na urodziny ją sobie kupowałem).
Transakcja nie powiązana z żadnym serwisem aukcyjnym.
Tak więc veldon jest zaufany i spokojnie mógłbym coś kupić od niego raz jeszcze, tym razem poprzez przelew, a nie pobraniówkę.

Viewing 0 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.