Strona główna Fora Foto Giełda Kupię body Canon

Kupię body Canon

Giełda

Member

Witam,
Chciałbym kupić lustrzankę cyfrową Canona, dowolny model, może być uszkodzony i w złym stanie, byle by się włączał i mógł zrobić zdjęcie. Najbardziej zależy mi na niskiej cenie- to jest priorytet. Jeśli ktoś posiada takie cudo, chętnie kupię. Jeszcze raz podkreślam że na pierwszym miejscu cena, na drugim stan aparatu. Kontakt mail: kubamagala@wp.pl

Pozdrawiam,
Jakub

Member

Przeglądałeś portale ogłoszeniowe czy poszedłeś na łatwiznę?
http://tablica.pl/oferta/canon-eos-300d-ID33afJ.html#15188f00db

Member

Tak, patrzyłem, ale jeszcze liczyłem na to że może komuś leży w domu jakaś stara lustrzanka, którą właściwie mógłby wyrzucić, albo nie ma czasu żeby wystawiać na allegro itd i wszyscy na tym skorzystają.

Member

Pewnie nie moja sprawa, ale tak z ciekawości… Po co Ci pół nieboszczyk ?

Member

Taka ciekawość z natury i zamiłowanie do rozkładania starego sprzętu :p a tak serio to chciałbym spróbować fotografię IR (bardziej w kategorii zabawy, niż konkretnej fotografii), a w internecie można znaleźć bardzo dokładne instrukcje jak zdjąć filtr IR z matrycy. Tak więc jeśli przypadkowo zepsuje pół nieboszczyka to nie będzie szkoda…tak bardzo.

Member

:D mogę się podzielić moim 30d. Jest mały problem z lampą (error05) ale można go rozwiązać w prosty sposób :D Reszta działa w porządku.

Member
Mystik wrote:
:D mogę się podzielić moim 30d. Jest mały problem z lampą (error05) ale można go rozwiązać w prosty sposób :D Reszta działa w porządku.

Jaka cena Pana interesuje?

Member

Niezbadane sa wyroki boskie. Wolałbym aby cena został ustalona osobiście po obejrzeniu sprzętu

Member

Proponuję najpierw kontakt mailowy, bo możemy się trochę minąć w oczekiwaniach cenowych :)
kubamagala@wp.pl

A ogólnie aparat już udało mi się znaleźć- za 200zł- 300D z niedziałającym spustem i nieotwierającą się lampą, ale nakład 80gr na spust i 4 godziny dłubania w aparacie rozwiązały oba problemy.

Aczkolwiek ogłoszenie o kupnie wciąż aktualne.

Viewing 8 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.