Strona główna Fora Foto Giełda Nikkor 50

Nikkor 50

Giełda

Member

Witam Wszystkich. mam do sprzedania obiektyw jak w temacie a dokładniej to znany chyba wszystkim Nikkor 50 1,4 D
Obiektyw poza naturalnymi oznakami użytkowania na obudowie nie posiada żadnych innych uszczerbków na zdrowiu, żadnych luzów, ostrość lekko w całym zakresie a co najważniejsze soczewki czyste jak łza bez najmniejszego śladu rys czy zadrapań (od pierwszego dnia do chwili obecnej filtr uv założony). Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu, wysyłam realne foty całego obiektywu na życzenie zresztą mogę podpiąć tutaj w wątku jeśli ktoś mi napisze jak to zrobić ;-) (poważnie bo nie wiem ).
Dodam tylko że sprzedaję ponieważ od wczoraj gości u mnie wersja 50 1/4 G
Niestety nie posiadam pudełeczka, ale oba dekle w komplecie są uvałka mogę dorzucić dla ochrony, Dekielek przedni jest dość mocno wytarty (napis) ale mogę wymienić na nowszy z innego nikkora – jeśli ktoś lubi żeby się mu ładnie błyszczały literki ;-)
cena do ustalenia ale raczej z tych wyższych za używki tego modelu. jeśli ktoś miałby ochotę i czas to zapraszam do osobistego testowania macania(obiektywu i dekielków )….bf i ff nie stwierdzono przez te kilka lat użytkowania.

Member

A tak na marginesie nosze się z zamiarem sprzedania starej sigmy 70-300 bez własnego silnika stan poza soczewkami oceniam na dość dobry soczewki idealne 9 jak powyższy nikkor non stop z uvałkiem, ją chce odprzedać ponieważ o 2 lat od kiedy mam S100-300 4f stara nie widziała body na oko nie wspominając od jakichś bliższych stosunkach…

Member

@ z zapytaniami można kierować pod : tomasz.wnetrzak@gmail.com
lub telefonicznie : 600127310

Member

ale moglbys podac chociaz cene :(

Member

50tka 900pln z możliwością drobnej negocjacji…

Viewing 4 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.