Strona główna Fora Foto Inne nikx

nikx

Inne

Member

Tak jakoś zupełnie niezauważenie przeszedł na forum DFV wielki sukces jednej z naszych koleżanek z tego forum, pani Magdaleny Wasiczek.

http://www.igpoty.com/competition05/winners.asp?parent=winners

Magda, wielkie, wielkie gratulacje. Wybacz mi te kilka czwórek, które ode mnie otrzymałaś przez te lata :)
Dalej będę je stawiał, jak coś mi nie będzie pasowało :)

Trzeba dodać, że to nie jedyny „polski” sukces w tegorocznym IGPOTY. Gratulacje również dla Joanny Stogi i wyróżnionego hix-a.

Tu można obejrzeć TVN:
http://dziendobry.tvn.pl/video/polki-najlepiej-fotografuja-przyrode,104,newest,38796.html

Jeszcze raz, wielkie gratulacje!!!

PS. Magda to nie tylko talent fotograficznych, ale też literacki. Codziennie czytam jej opowieść z papierowego wydania, zaśmiewając się za każdym razem tak samo.

Member

Andrzej – no co Ty? przecież cały artykuł jest!

ale gratulacje jak najbardziej się należą :-)

Member

Artykuł jest, a na forum cisza

Member
Andrzej2 wrote:
Artykuł jest, a na forum cisza

Cisza może być z 2 powodów.
A chciałbym wierzyć, że cisza na tym forum jest dalego, że wszyscy uznają talent za oczywisty, osiągniecie jest naturalne i wszyscy wiedzą że będą następne. Normalka.

jp

Member

Gratulacje. A nie mowilem, ze czlowiek wybitny nie moze byc skromny bo inaczej szkodzi samemu sobie? No i potem inni musza go chwalic :-)
(Tak naprawde to powiedzial to Seneka.)

Member

… ja już dawno gratulowałam laureatce pod jej pracą… :)… ale fakt, na Forum cisza była jakby makiem zasiał…. gdyby nie Andrzej2…………

Member

Ja również gorąco gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!

Member

Nikx zasługuje na osobny temat!
Zresztą w tym konkursie jest spory procent użytkowników tego portalu wśród zwycięzców! Trzeba ich chwalić!

Member

Również chciałem się przyłączyć i tą drogą bardzo serdecznie pogratulować Pani Magdalenie Wasiczek głównej nagrody w konkursie International Garden Photographer of The Year !

Uwielbiam ogrody i zdjęcia w klimacie “trochę bajkowym” jaki tworzy Pani Magdalena, podziwiam również jej “drogę” która zaprowadziła do tak wielu sukcesów. Jeszcze raz GRATULUJĘ !

Ps. Nie widząc niniejszego wątku założyłem niestety podobny, ale myślę że nie zmieni to naszego uznania. Nie za bardzo wiem jak go zamknąć więc ewentualnie poproszę Administratora o odpowiednie zadziałanie :)

Member

Ja spóźnione, ale szczere gratulacje przekazuję:)

Member

Się dołączam :)

Member

Program oglądałem, życzenia przesyłałem – pragnę zauważyć, że zdjęcie okładkowe najnowszego DFV jest właśnie autorstwa p. Magdy – Jeszcze raz moje gratulacje !

Member

Dołączam. Gratuluję. Podziwiam. Zazdroszczę.

Member
Ollsen wrote:
Ps. Nie widząc niniejszego wątku założyłem niestety podobny, ale myślę że nie zmieni to naszego uznania. Nie za bardzo wiem jak go zamknąć więc ewentualnie poproszę Administratora o odpowiednie zadziałanie :)

Wystarczy, że skasujesz pierwszy wpis w swoim wątku, a tenże odleci w kosmos.

Member

..gratulacje!!!!!

Member

Ojej! Nie spodziewałam się osobnego wątku na forum :))) Bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje, zarówno w tym wątku jak i pod zdjęciem !!!
“Dobre słowo” zawsze napędzało mnie o pracy – teraz tych słów jest tyle, że w nowy sezon wchodzę z siłą maszyny parowej !!!
Przy tej okazji, chciałam raz jeszcze podziękować całej Redakcji , że kiedyś we mnie uwierzyli,a swoją wiarę poparli moją pierwszą publikacją na łamach DVF, a potem to już poszło z górki :D
Jak startowałam pierwszy raz w tym konkursie, 4 lata temu, Marcin Bójko podczas krótkiej rozmowy na Tragach Fotograficznych w Łodzi powiedział – “…masz szansę go wygrać…” pomyślałam sobie: “…biedny…. zmęczony już chyba tymi tragami…nie wie co mówi” :P No…a tu masz…prorok jakiś czy cóś :D
Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam Wszystkich !!

Viewing 15 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.