Strona główna Fora Foto Uwagi do serwisu www.dfv.pl [nowa zakładka] Magazyn dfv – testy

[nowa zakładka] Magazyn dfv – testy

Uwagi do serwisu www.dfv.pl

Member

Może dałoby się wprowadzić taka zakładkę na dfv (przyjmijmy roboczy tytuł “magazyn dfv – testy”) w której byłby wymieniony sprzęt jaki testowaliście na łamach magazynu? Ja to widzę tak: zakładka podzielona na kategorie aparaty i obiektywy, każda kategoria podzielona na producentów a tam już konkretne modele aparatów i obiektywów. Po wybraniu interesującego nas sprzętu byłaby informacja w którym numerze magazynu był test.

Wyglądałoby to mniej więcej tak: Obiektywy>Nikkor>Nikkor 14-24 mm -> DFV Marzec 2009 (3/18)

Co Wy na to?

Member

Bardzo fajny pomysł. Niejednokrotnie gdy człowiek chce wrócić do jakiegoś artykułu z testem sprzętu to muszę się najpierw przekopać przez górę wydań w szafce :-)
Popieram, popieram.

Member

dobry pomysł

Member

..jak njbardziej..

Member

również się zgadzam :)

Member

…ale echo

Member

ja byłbym bardzo zadowolony z “wielkiego spisu treści” np. raz na rok. chodzi o zebranie zawartości wszystkich numerów DFV za dany okres, bo nie tylko w kwestii testów trzeba się przekopywać przez stos archiwalnych numerów. ja np. wczoraj szukałem artykułu, w którym DFV radzi jakie obiektywy warto posiadać do konkretnego systemu jeśli interesuje nas np. krajobraz. wiedziałem, że nie było to dawno, ale musiałem przeszukać (listopad 2008 jak się okazało…) moją kolekcję. taki spis faktycznie najwięcej sensu miałbym w formie elektronicznej (na płycie pewnie też by się zmieścił).

Member
inferno83 wrote:
…ale echo

Ano :/

Member

Się zrobi…

Member
fotoocean wrote:
Wczoraj szukałem artykułu, w którym DFV radzi jakie obiektywy warto posiadać do konkretnego systemu jeśli interesuje nas np. krajobraz. wiedziałem, że nie było to dawno, ale musiałem przeszukać (listopad 2008 jak się okazało…)

Tak trochę offtopic: Ja nie muszę tego szukać – znam ten numer prawieże na pamięć, to moje ulubione DFV. ;)

Member

piotr.grze przyznaję, że to był (przynajmniej moim zdaniem) strzał w 10:-D

Viewing 10 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.