Strona główna Fora Foto Sprzęt Olimpus-e420

Olimpus-e420

Sprzęt

Member

Witam! Fotografią zajmuję się już ok 10 lat,ale moim jedynym aparatem był ZENIT z kompletem obiektywów.Postanowiłem coś zmienić w tym celu i kupiłem sobie OLIMPUSA -E420 za ok 1500zł,na tyle było mnie stać.Mam pytanie czy dobry wybór zrobiłem,Ja osobiście jestem zadowolony z niego,ale czy za tą cene bym kupił coś lepszego.

Keymaster

Nieee, straaaszny błąd zrobiłeś, to się w ogóle nie nadaje, każdy inny aparat robiłby Ci wspaniałe zdjęcia.

Dobra, przestajemy straszyć i żartować. Kupiłeś to używaj. Jesteś zadowolony, to ok. Jak zacznie Ci czegoś brakować, to wtedy się zastanawiaj. Nie bardzo rozumiem, po co takie pytania zadajesz. Chcesz kogoś poprosić, żeby Ci popsuł humor i powiększył stres postdecyzyjny?

Member

Jak powiemy, że jest kiepski to zamienisz go na inny? Nie wydaje mi się, więc nie zadawaj głupich pytań;)

Member

No to podróbę kupiłeś, bo oryginał się Olympus nazywa ;)

Pozdrówka!

Member

Nik mi humoru nie popsuje,chcę się dowiedzieć jak najwięcej bo z fotografią cyfrową zaczynam dopiero się uczyć,a OLYMPUS-E420 jest moim pierwszym aparatem cyfrowym.

Keymaster

To przeczytaj instrukcję obsługi aparatu. Serio, serio. Wiele osób nie czyta, a później albo nie wie, jak coś zrobić, albo po latach odkrywa funkcje, które im kiedyś były potrzebne :) W tej chwili jest mało istotne, czy inny aparat ma coś więcej lub mniej – istotne dla Ciebie powinno być co ma Twój aparat i jak to optymalnie wykorzystać.

Member

Trzeba było pytać ZANIM się aparat chciało kupić, a nie teraz bo i tak to sensu nie ma. Zgodzę się również z Piotrem – przeczytaj instrukcję obsługi.

Viewing 6 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.