Strona główna Fora Foto Inne Photoshop Lab

Photoshop Lab

Inne

Member

Czy ktoś wie, gdzie można kupić książkę Margulisa: Photoshop LAB w języku polskim. Zagapiłem się i teraz znajduję w sprzedaży tylko wersję angielską. A może ktoś chciałby odsprzedać?

Member

OOO!! Ból…. W Helionie rzeczywiście niedostępna… :(

Member
wanderer wrote:
A może ktoś chciałby odsprzedać?

hi hi hi
to książka której nie da się przeczytać i odłożyć na półkę… ją się czyta w te i we w te :)) cały czas coś nowego wychwytując…

Keymaster

Napisz do Heliona, może szykują nowe wydanie. Margulis co jakiś czas uaktualnia tę książkę, bo się cały czas doucza, więc jak doczekasz nowego wydania, to będzie to nowe lepsze wydanie :)

Member

odrobiłem zadanie (dzięki Piotrze za podpowiedź) i donoszę co następuje…zadzwoniłem do heliona i miła pani poinformowała mnie, że nie zamierzają wznawiać wydania, ale…mają jeszcze kilka egzemplarzy w magazynie i można zamówić…nie jest tego dużo, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany podaje numer do heliona do działu gdzie można złożyć zamówienie 032 2312219. Pozdrawiam…:)

Member

http://www.allegro.pl/item646149667_photoshop_lab_rozwiazanie_zagadki_fv_ss_wyprzedaz.html
Prosze uprzejmie. Osobiscie naprawde polecam ta ksiazke.Jest swietna

Member

No proszę…więcej możliwości zakupu…tak czy siak wygląda na to, że to już ostatnie egzemplarze…chyba, że jak napisał Piotr, Margulis postanowi uaktualnić książkę i będzie nowe wydanie, ale jak na razie nic o tym nie wiadomo…

Member
wanderer wrote:
…mają jeszcze kilka egzemplarzy w magazynie i można zamówić…nie jest tego dużo, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany podaje numer do heliona do działu gdzie można złożyć zamówienie 032 2312219. Pozdrawiam…:)

Niestety już nie mają, nakład został całkowicie wyczerpany i nie ma też możliwości druku na żądanie :(

Member
Marek wrote:
Tutaj też chyba mają.

tu też nie mają – ogólnie to odradzam – nie wiem co za ludzie tam pracują, ale sa dobrzy w przełączaniu rozmów a i tak nikt nie wie co się dzieje :)

Member

dziwne, bo właśnie zamówiłem w piątek i twierdzili, że jeszcze jest kilka egzemplarzy z tzw. zwrotów

Member
wanderer wrote:
dziwne, bo właśnie zamówiłem w piątek i twierdzili, że jeszcze jest kilka egzemplarzy z tzw. zwrotów

trzeba bylo nie chwalić się na forum to może jeszcze by byly :)))

Member

no racja, ale mam nadzieję, że ktoś skorzystał i będzie mu służyć…przed chwilą dzwoniłem do Heliona…negocjować próbowałem przedstawiając setki osób zainteresowanych pozycją, ale chyba nie mam odpowiedniej siły przebicia…Książki już ni ma nakładu nie wznowią…

Member

…pozostaje czekać na wznowienie wydania lub szukać dalej – może sie gdzieś jakaś uchowała; dla zainteresowanych: przed zamówieniem lepiej zadzwonić do sklepu bo często tak jest, że na stronce pozycja widnieje jako dostępna a w rzeczywistości niet :)

Member

No mówiłem, że tam taki bajzel, że co osoba to co innego mówiła :) …ale czekaj, czekaj – jedna pani coś o Marku wspominala :D

Viewing 13 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.