Strona główna Fora Foto Sprzęt Plecak jak Lowerpro Slingshot

Plecak jak Lowerpro Slingshot

Sprzęt

Member

http://allegro.pl/item628292291_zoom_slingshot_super_plecak_450d_alpha_d80_i_inne.html
Co sądzicie o takiej “podróbce” Lowerpro Slingshot?? Czy ktoś tego używa?? Jak to ma się między Slingshot 100 a 200?? Cena jest w sumie atrakcyjna :-)

Keymaster

Nie znam produktów podpisanych jako Zoom, więc będzie ogólnie:
– kształt i konstrukcja są podrobione dość wiernie, natomiast widać, że materiał jest całkiem inny, co może mieć różne konsekwencje, ale pozytywów bym się nie spodziewał.
– w przypadku podróbek i produktów mniej renomowanych firm na pierwszy rzut oka, zwłaszcza na zdjęciu w sklepie online, wszystko może wyglądać dobrze, dopiero w trakcie użytkowania wychodzą kwiatki, np. zamki błyskawiczne chodzą ciężko, zacinają się lub w ogóle rozłażą. Rozłazić się mogą szycia. Materiał może być mniej sztywny z natury i plecak pod obciążeniem może się całkiem inaczej układać na plecach.
– szansa odsprzedania używanego plecaka czy torby znanych firm jest spora, szansa odsprzedaży podróbki, jeśli Ci nie będzie pasować, jest znikoma.
Szukaj opinii nie osób, które kupiły plecak miesiąc czy dwa temu, tylko takich, które kupiły go co najmniej rok wcześniej i intensywnie używały. Wrażenia obu grup mogą być całkiem odmienne.

Viewing 1 reply thread
  • You must be logged in to reply to this topic.