Strona główna Fora Foto Uwagi do serwisu www.dfv.pl Podpis pod zdjęciami

Podpis pod zdjęciami

Uwagi do serwisu www.dfv.pl

Member

Witam. Moje pytanie jest następujące – jak można zmienić w ustawieniach aby, tak jak w galeriach niektórych użytkowników,zdjęcia były podpisane moimi personaliami a na forum występowałbym pod swoim nickiem ” jacek64 “? Czy jest to jeszcze wykonalne ? Pozdrawiam.

Member

o o o właśnie też jestem ciekaw jak to zrobić podłączam się pod pytanie:)

Keymaster

A czy obaj od razu w momencie rejestracji podaliście w profilu dane do pola Prawdziwe imię czy początkowo zostawiliście je puste, a później je uzupełniliście?

Member

Rzeczywiście to pole zostawiłem puste przy rejestracji a uzupełniłem je wczoraj.Ale zdaje się, że to nic nie zmieniło bo moje zdjęcia w dalszym ciągu są podpisane nickiem.Czy da radę coś z tym zrobić?

Member

o – u mnie taka sama sytuacja :)

Keymaster

No to zgadłem. Jak się wpisze od razu, to pod zdjęciami jest prawdziwe nazwisko. Późniejsze wpisywanie nie pomaga. Bug. Zgłoszę webmasterowi.

Member

Dzięki!

Member

Piotrze, czyżbyś zapomniał czy webmaster nie dał rady ?

Keymaster

Nie zapomniałem, przekazałem. Sezon urlopowy.

Member

chciałbym odświeżyć post gdyż chyba prośba została zapomniana:) niby to nic ten podpis ale może dałoby się coś z tym zrobić, żeby można było dodać teraz prawdziwe dane…

Member

Skoro Piotr przekazał sprawę, jak pisze, webmasterowi już w sezonie urlopowym, to chyba jemu trzeba się przypomnieć. Panie Webmasterze ! qurczak i jacek64 bardzo proszą o to co powyżej.Sprawa dojrzała na tyle by się nią zająć. Z góry dziękujemy.

Keymaster

Do końca roku mają być wprowadzone duże zmiany w serwisie, wszelkie inne prace mają na razie niższy priorytet.

Member

No to cóż, poczekamy do przyszłego roku. Dzięki Piotrze za szybką odpowiedż.

Member

Skoro serwis ma ulec poważnym zmianom, to ja mam propozycję, dotyczącą panelu »Najwyżej oceniane«. Może nie byłby to duży problem, żeby skonfigurować go tak, aby brane były po uwagę oceny z ostatnich 30 dni, a nie z danego miesiąca, jak jest w tej chwili.
Takie rozwiązanie ma IMO kilka zalet. Podstawowa to taka, że wszystkie zdjęcia, niezależnie od daty wstawienia ich do galerii miałyby jednakowe szanse. W tej chwili „doskonałe” zdjęcia dodawane później, w sensie dnia miesiąca, mają dużo większe problemy, aby zostać zauważone przez odpowiednią ilość osób i przebić się do czołówki. A tak wszystkie miałyby takie same kłopoty i przebijałyby się te naprawdę dobre.

Member
Andrzej2 wrote:
…przebijałyby się te naprawdę dobre.

o to zawsze będzie trudno bo w tej kategorii pojawiają się najwyżej oceniane zdjęcia a nie zdjęcia najlepsze, a z ocenami to sam wiesz jak sprawa wygląda:)

Member

Inferno, i to może będzie również jakiś sposób na oceny, o których piszesz. Pięciu przyjaciół już nie wystarczy, żeby przepchać obrazek kolegi na sam szczyt.

Member

przecież już teraz jest opcja by wyświetlało najwyżej oceniane zdjęcia “ogólnie” – wystarczy ją wybrać.

PROBLEM Z TĄ OPCJĄ zaczyna się gdy chcemy przejść na drugą stronę najwyżej ocenianych ogólnie – wtedy przerzuca nas znowu do danego miesiąca.

Member

Witam,
hmm ja nie mam zadnego problemu z przegladaniem kategorii wedlug kryterii … jaka wybiore takiej sie trzyma …
Co do podpisow … w piatek wszystkie podpisy zostana dodane do galerii. Kto ma uzupelnione cierpliwosci, kto chce miec, uzupelnij pola w “Twoje dane” po zalogowaniu.

Member

Nie wiem, o który piątek chodziło, ale u mnie to wciąż nie działa:-( Miałem uzupełnione (częściowo) dane personalne, dla pewności zatwierdziłem je też dziś, a pod moimi zdjęciami wciąż jest mój forumowy nick… Jeśli potrzeba na to jeszcze trochę czasu, to nie ma problemu, jednak chciałem wiedzieć, czy po prostu coś u mnie jest nie tak…

Member

Aha, jeszcze jedno pytanie, które zawsze mnie nurtowało: dlaczego pod podpisem na forum jest “Od”, a nie “Skąd”???:-) To nie po polskiemu:-D

Member

Chciałabym odświeżyć temat odnośnie podpisu pod zdjęciami, ja też dopiero po rejestracji wpisałam swoje dane i wolałabym, żeby się wyświetlały w galerii :).

Keymaster

A jakie ma być imię (lub imię i nazwisko) pod zdjęciami?

Viewing 21 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.