Strona główna Fora Foto Inne Polecane Przez Redakcj??

Polecane Przez Redakcj??

Inne

Member

mam prośbę… widzę, że redakcja poleca dość podobne fotografie.. np, ile było pleconych portretów na ostatnie 10 poleconych fotek?? nie przepadam za przyrodą, makro, symetrią itp. lubię reportaż i portret. i stąd prośba: może by się redakcja postarała żeby z trzech widocznych polecanych zdjęć KAŻDE było Z ZUPEŁNIE INNEJ BECZKI? gdybym nie wchodził na tą stronkę parę razy dziennie to może bym uwierzył, że jakieś polecone zdjęcia mi umknęły ale tak nie jest.

Keymaster

A tak z tego, co obecnie widać w Najnowszych co byś polecił z kategorii Portret lub Reportaż? Ale tak polecił bez zastrzeżeń, a nie znalazł po prostu jakieś portrety, nawet takie w miarę ok.
Jak sobie przejrzysz całą kategorię Redakcja poleca, to znajdziesz i portrety i reportaże. Jakoś ludzie najczęściej robią widoczki miejskie i pozamiejskie, a do tego to jakoś częściej wychodzi niż reportaż. Trudno polecać dzieła nieistniejące :)

Member

no tak – niestety masz racje:( jakoś widoczki mniej mnie interesują a ciekawych portretów nie ukazuje się tyle, żybym mógł się na nich na bieżąco uczył.. tak czy siak prośba – jak coś ciekawego wchodzi to proszę o tegoż polecenie. A, i dziękuje za konstruktywną krytykę – o tym właśnie pisałem na forum mówiąc o ocenach i recenzjach.

Member

widzę, że jest i sport i portret:) super!!!

Viewing 3 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.