Strona główna Fora Foto Inne Pomoc w pracy maturalnej :)

Pomoc w pracy maturalnej :)

Inne

Member

Witam, nie bardzo wiedziałem gdzie mogę o takie coś spytać, ale doszedłem do wniosku że to będzie najlepsze miejsce.
W tym roku będę zdawał maturę i jako temat prezentacji z języka polskiego wybrałem sobie temat który chciałbym powiązać z moim hobby – fotografią :)
Mój temat to: ” Awangarda w sztuce. Omów sposoby manifestowania nowych koncepcji artystycznych w wybranych gałęziach sztuki.”
Gałęziami sztuki które sobie wybrałem są: Fotografia i literatura (wymagane jest powiązanie z literaturą)
No i teraz moje pytanie :) Czy ktoś zna może jakieś dobre książki które jeszcze można dostać na temat historii fotografii, jej rozwoju i dawnych “nowościach” fotograficznych. Przydała by się także książka na temat tego jak rozwój fotografii wpłyną na literaturę, oczywiście jeśli w ogóle taka istnieje :)
Jeśli ktoś miał do czynienia z dobrymi książkami o tej tematyce to bardzo prosiłbym o podanie tytułów :)

Member

Poszukałem, daleko nie musiałem i znalazłem coś takiego:
http://www.fotal.pl/naomi-rosenblum-historia-swiatowej-fotografii/ – żeby aż 250 zł w maturę inwestować? Podobno edukacja jest za darmo. Powinni Ci pieniądze oddać :)

Jeszcze coś takiego na allegro znalazłem: http://allegro.pl/hoy-wielka-ksiega-fotografii-historia-nowa-i1919952061.html za niecałą stówkę z wysyłką.

Member

Dzięki :) No dosyć droga ta książka i będę musiał poważnie rozważyć jej kupno :)

Member

może i droga, ale jeżeli ma pomóc w stworzeniu dobrej pracy maturalnej to bym się nie zastanawiał długo. Oczywiście pod warunkiem, że zawarta tam wiedza jest rzeczywiście tak wartościowa. A po maturze dobra pozycja we własnej bibliotece zostanie :)

Viewing 3 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.