Strona główna Fora Foto Oprogramowanie !!! Pomocy !!!

!!! Pomocy !!!

Oprogramowanie

Member

Witam

Mam Windowsa 7 i Canona 60D (tak 60 nie 600) no i program ZoomBrowser EX który przeglądać RAWy potrafi ale już ich wywoływać nie normalnie wrrrr kiedyś gdy miałem 400D nie było z tym problemu, pociskałem prawym na zdjęcie i wybierałem ‘processing RAW images…’ i już było można obrabiać i wywoływać foty. W przypadku RAWów z 60D ta funkcja nie działa, znaczy otwiera się narzędzie do wywoływania ale nie widzi foty.
No i tak przy okazji… ZoomBrowser EX ma problemy z edycją filmów z 60D – otwieram narzędzie do edycji filmów ładuję kilka klipów po czym program przestaje odpowiadać i wyłącza się …. no wrrrr

Czy ktoś zna jakieś rozwiązanie problemu? Może są jakieś uaktualnienia albo brak mi może jakiegoś codeka? No nie wiem sam…
Znaczy chodzi mi o rozwiązanie problemu z programem ZoomBrowser EX – jakoś mnie to męczy :D Bo RAWy to sobie mogę wywoływać innymi programami też wiem i tak robię ;)

Member

Wersja ZB EX?

Member

Mam wersje 6.6 z płytki dołączonej do 60D ;)

Member

O ile dobrze pamiętam to ZoomBrowser umożliwia edycje plików jpg ale nie RAW. Niestety nie pamiętam nazwy programu który to umożliwia. Tak przynajmniej jest z softem do mojego 400D. Od tamtych, prehistorycznych czasów. Niestety nie jestem u siebie więc nie mogę tego sprawdzić.

Member

A nie dali z 60D płytki z DPP?

Member

Digital Photo Professional – właśnie

Viewing 5 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.