Pomożecie??

Ciekawostki, plotki, fakty, dowcipy

Member

Witam,

poszukuje mieszkania w Warszawie. Z doświadczenie wiem, że przydają się do tego “Anonse”. Z tym, że jestem teraz dość daleko od Warszawy i nie kupie tutaj mazowieckich “anonsów”. Stąd prośba:
czy mógłby ktoś kupić dla mnie gazetę, następnie zeskanować/sfotografować strony o mieszkaniach i przesłać mi?
Będę niezmiernie zobowiązany i rzecz jasna chętnie pokryję koszty przelewem na podane konto. Na risercz przyjadę w sobotę, więc jeśli komuś udało by się to zrobić do tego czasu to byłoby świetnie – mogę też osobiście postawić piwo czy coś… :-)

To jak – pomożecie?

Member

Ok, rozumiem, dzięki za poradę. Gumtree sprawdzałem i raczej kicha. W necie najwięcej ogłoszeń było na gratka.pl.
Ale w sumie zawsze anonse były mi najbardziej pomocne – także jeśli ktoś by mógł je dla mnie zeskanować to byłoby super.

Member

Nie określiłeś czy planujesz kupno czy wynajem?

Member

Planuje wynajem pokoju (najlepiej w mieszkaniu studenckim) lub kawalerki. Jeśli ktoś ma jakieś propozycje to chętnie wysłucham. Jeśli nie, to zadowolę się skanem z nowych anonsów.

Member

Próbowałeś pod estancja.pl , stancja.pl czy chociażby przejść się po uczelniach i poszukać “normalnych” ofert? :) Mnie o tym nikt nie informował. Czasem trzeba wykazać się inicjatywą :D Nie chcę wprowadzać nerwowej atmosfery ale dość późno się do tego zabierasz.
PS. podoba mi się Twoja książkowa kompozycja.

Member

Rzecz w tym, że jestem teraz w Toruniu, a nie w Warszawie. W Warszawie będę w sobotę. Chciałbym do tego czasu zebrać możliwie najwięcej ogłoszeń i podzwonić, i umówić się na oglądanie. Przeglądałem sporo stron typu stancja.pl itd… z tym, że mojego doświadczenia w wynajmowaniu stancji wiem, że dobrze sprawdzają się anonse – większość mieszkań, w których mieszkałem była znaleziona właśnie przez anonse.
Co do późnego zabierania się – wiem, że łatwiej byloby powiedzmy w lipcu, ale po co mam płacić od lipca za pokój w którym zamieszkam w październiku?

PS. Dzięki

Member

Znalazłem na gumtree, ale chciałbym znaleźć więcej i może taniej w anonsach. Ten KONTAKT to dobry pomysł – dzięki. Zasadniczo wiem jak wygląda poszukiwanie stancji – nie potrzebuje planu “krok po kroku”, a okoliczności, których nie ma sensu dokładnie opisywać są takie, że uznałem anonse jako potencjalnie dobrą pomoc w zgromadzeniu ofert.
W zupełności zadowoliłbym się skanem chociaż zrozumiałem już, że to nie będzie takie proste.

Viewing 6 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.