Strona główna Fora Video Inne Praca Agencja Kreatywna Dom produkcyjny Codeina

Praca Agencja Kreatywna Dom produkcyjny Codeina

Inne

Member

Agencja Kreatywna Codeina szuka ludzi zainteresowanych multimediami, produkcją filmową i reklamą. Jesteś kreatywny, nie potrafisz usiedzieć w miejscu, roznosi Cię energia?? Chcesz pracować na planie zdjęciowym, pisać scenariusze, tworzyć efekty specjalne i grafikę 3D, montować filmy, komponować muzykę? Chcesz zostać aktorem? Zgloś się. Nie musisz być profesjonalistą, nie musisz być pełnoletni, nie musisz mieć niewiarygodnych dokonań. Dla nas liczy się chęć tworzenia, pasja, talent i zaangażowanie. Wyślij swoje zgłoszenie, list motywacyjny, portfolio na adres start@codeina.pl. Dołącz do naszego teamu kreatywnego i zacznij tworzyć siebie.

Member

Duża firma o zasięgu ogólnoświatowym zatrudni kreatywnego, ambitnego i wykształconego. Jeśli chcesz dużo zarabiać i masz to coś i tamto coś to zgłoś sie koniecznie. Nie musisz mieć dużego doświadczenia, ani 18 lat. Zacznij zarabiać, już niedługo będzie cie stać na nowe Porsche.

CV prosze wyslac na naiwniacy@gmail.com

A tak na serio to mozna prosic o szczegoly ? Bo choc forum i miejsce watpliwe to moze kogos zainteresuje tylko trzeba jasno powiedziec że albo…

a) budujecie portfolio i szukacie zdjęć/osob do zapchania bazy i a nóż może będziemy cie potrzebowac za 2 lata.

albo

b) potrzebujecie konkretnych osob do wspolpracy i macie juz jakies konkretne propozycje zlecen.

Dziekuje,
Marcin.

Member

Jak dla mnie wrzucają hurtowo na każde pierwsze lepsze forum i raczej nie ma co się spodziewać więcej informacji.

Member

aaaah, jak to pieknie brzmi… aż się rozmarzyłem :)

Viewing 3 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.