Strona główna Fora Foto Inne problem tylko gdzie…?

problem tylko gdzie…?

Inne

Member

Witam wszystkich.mam maly problem i prosze o serdeczna pomoc .jesli chodzi o moje fotografie chcialbym abyscie mi pomogli co mam zrobic..? bo w moich fotografiach czesto mam uwagi na walace sie budynki i sam stwierdzam tez ze cos jest nie tak . wiec reklamowalem swoj aparat canon 450 d po tych uwagach do sklepu ,gdzie dokonalem zakupu ze niema pionu i wystepuje krzywizna na wyzszych partiach budynkow ale po reklamacji okazalo sie, gdy mi zwrocono aparat wraz z diagnoza , ze aparat jest w porzadku i niema zadnych wad z aparatem ale zastanawiam sie czy nie zlozyc reklamacji bezposrednio do firmy canona wraz z odpowiednia dokumentacja o problemie tegoz sprzetu,tylko musze miec pewnosc czy rzeczywiscie te opinie jakie otrzymuje sa wlasciwe.zalaczam swoj profil z fotografiami i prosze zainteresowanych swoja pomoca dla mnie o wyslanie swoich uwag jako fachowa na adres email:tinamarek@wp.pl a to jest link do DFV https://www.dfv.pl/gallery/members/fotomarek.html dziekuje z gory tym wszystkim zainteresowanym fotografom za swoje spostrzezenia i fachowosc.pozdrawiam serdecznie.marek

Keymaster

Jak podnosisz obiektyw do góry, to oczywiście, że budynki się walą. Im wyższe i im bardziej podnosisz – tym efekt bardziej widoczny. Chcesz proste budynki – stań dalej i fotografuj dłuższą ogniskową. Albo ustaw się w połowie wysokości budynku i trzymaj aparat w poziomie, nie podnosząc go.

Member

Jaja sobie robisz?

Bo jeżeli pytasz serio, to powiem tylko, że to nie jest problem aparatu.
Moim aparatem też mogą wychodzić krzywe budynki. Po prostu trzeba wiedzieć, jak robić zdjęcia, żeby zminimalizować ten efekt, a przede wszystkim umieć je wyprostować za pomocą programów do obróbki zdjęć.

Member
Piotr wrote:
Albo ustaw się w połowie wysokości budynku i trzymaj aparat w poziomie, nie podnosząc go.

A środek nie wyjdzie grubszy wtedy? ;)

Member

Tak, czy siak, prawie zawsze trzeba prostować

Member

ŻART z tą reklamacją??

Member

żart czy nie, w serwisie ubaw mieli – fakt, że profesjonalizm wykazali zachowując powagę.

Member
Meister71 wrote:
profesjonalizm wykazali zachowując powagę.

To mi przypomina powagę Piotra na targach w Łodzi ;-)

Viewing 7 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.