Strona główna Fora Foto Uwagi do serwisu www.dfv.pl Problemy z rejestracją na forum

Problemy z rejestracją na forum

Uwagi do serwisu www.dfv.pl

Member

Wczoraj udało mi się zarejestrować na forum dopiero po kilku próbach. Mój login miał zawierać spację i kropkę (na co najmniej pięciu innych forach bez przeszkód to działa). A tu, po naciśnięciu “Rejestruj” nie pojawiała mi się żadna informacja o tym, że system nie przyjmuje pewnych znaków, tylko wciąż przywracało mnie do strony wprowadzania danych rejestracyjnych.

Nie wiedziałem co się dzieje: Brak maila z linkiem aktywującym na skrzynce, w jedynym przypadku wyskoczył mi jakiś tasiemcowy komunikat o błędach (to ten nieszczęsny Java Script, który zamula tak wiele na świecie stron?), a przy próbach logowania dostawałem komunikat, że login jest nieprawidłowy.

Dopiero sam później doszedłem, że jak w loginie zastąpię spację kreską dolną, a kropkę wyrzucę, to może pójdzie. A chyba w takim wypadku użytkownikowi powinien uczciwie wyskakiwać komunikat typu “TWÓJ LOGIN NIE MOŻE ZAWIERAĆ ZNAKÓW…” już na ekranie rejestracji??? ;-)

Member

ja mam podobne problemy tylko ze nie moze mojego logina znalezc musze ciagle haslo wysylac na skrzynke i zmieniac i wtedy moge sie logowac

Member

szybka odpowiedz

Keymaster

Przekazałem webmasterowi, trzeba poczekać, niektórzy mają niektóre dni w tygodniu wolne.

Viewing 3 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.