Strona główna Fora Foto Uwagi do serwisu www.dfv.pl Propozycja nowego działu na forum.

Propozycja nowego działu na forum.

Uwagi do serwisu www.dfv.pl

Member

Wiem, że w tytule pisma jest DIGITAL, wiem, że większość robi tylko cyfrą. Ale wiem też, że sporo osób posiada pewne doświadczenie w analogu a znajdą się pewnie i tacy, którzy go używają czasem. Po co zatem biegać po korexach i innych portalach, kiedy zapewne wiele takich spraw można omówić tutaj. Proponuję zatem założenie działu “Fotografia analogowa”. Myślę, że nawet osoby, które nie używają kliszy z ciekawością poczytają o tym. A może dzięki temu kilka smien, zenitów czy innych startów66 dostanie szanse na drugie życie ;) To tak w ramach hasła: “Pamiętajmy o korzeniach” ;)

Member

Chociażem cyfrowy, w pełni popieram!

Może i w gazecie byłoby wskazane założyć coś w rodzaju kącika historycznego – jedna strona o historii fotografii, ewolucji sprzętu i takie tam…

Member

Dział w gazecie to pomysł godny uwagi, popieram jak najbardziej. Jak mniemam wymaga to od Redakcji pewnego zastanowienia “na spokojnie” jak to się mówi. Choćby określenia kto będzie go prowadził. Natomiast dział na forum to pewnie kwestia kilku kliknięć myszką admina systemu.

Keymaster

Może zacznijmy ten wielki marsz od pierwszego kroku: załóż w dziale np. Techniki fotografowania wątek o technikach analogowych, ja Ci go przybiję na górze, a później będziemy patrzeć ile osób jest zainteresowanych dyskusją na takie tematy. Nie chcę uchodzić za czarnowidza, ale martwego działu też nie chcę zakładać.

Member

Uważam pomysł za bardzo dobry. Sam często zaglądam na strony o “analogowej” technice fotografowania. A stała rubryka na łamach strony www DFV i pisma ? – ZDECYDOWANE TAK !

Member

OK, zróbmy próbę, choć jeżeli będzie jakieś zainteresowanie to będzie wątek o wszystkim, straszny bajzel ;)

Keymaster

Jak się okaże, że ruch jest taki, że dyskusje _merytoryczne_ się kłębią, to zrobimy osobny dział.

Member

Założono ;)

Keymaster

Przybito :)

Member
Piotr wrote:
Przybito :)

Podziękowano ;)

Viewing 9 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.