Strona główna Fora Foto Oprogramowanie ps elements 9

ps elements 9

Oprogramowanie

Member

Przy zakupie aparatu ten program dostałem gratis , i niestety wersje angielską . Czy jest może jakaś nakładka na język polski? Do tej pory używałem darmowych programów dlatego nie ma pojęcia o PS.

Member

Nakładek językowych nie ma, ale istnieje wersja międzynarodowa (gdzie wybiera się język podczas instalacji) – jesteś pewny, że to nie taką wersję dostałeś? Istnieje też wersja PL, ale niezależnie, nie jako dodatek.

Member

W starszych wersjach działała kombinacja ctrl+alt+Shift ( Trzeba szybko zanim się odpali ) ale czy w tym zadziała …nie wiem

Member

A ta kombinacja nie służyła przypadkiem do zresetowania ustawień, na wypadek gdyby użytkownik coś sobie za bardzo namieszał i nie wiedział jak to naprawić?

Member

Tak służy do resetu , ale w którejś starszej wersji pytał też o język . Mogłem przełączać miedzy angielskim a polskim ;)

Member

No tak, w ten sposób to powinno zadziałać. Niestety warunek pozostaje ten sam: w samym programie musi ten język polski być. Jeśli Suso dostał wersję bez niego, to i tak musiałby skądś wziąć inną wersję, polską. Testowe są wszystkie angielskie.

Member

na stałe mieszkam w Kopenhadze więc nie liczyłbym na język polski :( , co dziwne nie ma tego programu w języku duńskim ( szkoda bo tym językiem całkiem sprawnie się posługuje) . Ale to nic na jednym z portali znalazłem turiale w języku polskim , na przykładzie angielskiej wersji ps . Przynajmniej podszkolę się troszkę w angielskim :)

Viewing 6 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.