Strona główna Fora Video Montaż i postprodukcja soft do zwalniania slo-motion

soft do zwalniania slo-motion

Montaż i postprodukcja

Member

czy ktos może polecić jakis soft do uzyskiwana efektu slow motion? wiadomo, ze cudów nie ma i nie zrobie 120 klatek z 30, ale prawdopodobnie istnieją programy, które coś tam robią w tym kierunku..

dzięki z góry

Member

Nie pamiętam jak się nazywał, ale był dodatek do któregoś Adobe AE i z tego co pamiętam to działał naprawdę dobrze… niestety miałem wtedy (chyba ok.2009) tak wolny komputer że trudno było coś w adobe zrobić, ale po eksporcie wyglądało to dobrze. Z 30 kl/s bez problemów można było wyciągnąć tak jak by to było 60kl/s. Aczkolwiek pamiętam, że autor zalecał nagrywanie w przynajmniej 60kl/s a sam prezentował na YT film nagrany w 60kl/s zwolniony chyba 2-3 razy, na którym jakiś gościu przebiegał przez kałuże, przy okazji rozchlapując wodę dosyć widowiskowo tzn widowiskowo to wyglądało na filmie w “slow motion”. Tak więc nie wiem co to był za dodatek, ale jestem pewien że był i działał zaskakująco dobrze.

Member

Twixtor. Proszę obejrzeć na YT efekty pracy – są naprawdę powalające. Niestety zarówno jego cena, jak i wymagania, są również powalające.

Member

ooo, właśnie to było to. Ja wtedy miałem chyba jakieś demo czy coś podobnego, ale to właśnie to.

Member

Znalazłem to o czym pisałem: https://vimeo.com/45787296

Member

dziękuję. cenna informacja.

Viewing 6 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.